İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 1,5 Yaşında Saf Kangal Köpek (Erkek)

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar.

Forumda böyle bir konu daha önce belki açılmamış olabilir. "Webmaster sitesinde köpek satışı da ne demek miş?" demeyin. Benim gibi köpek hastalığı olan bir çok webmaster muhakkak vardır.

Şu an görevim gereği Ardahan / Posof ilçesindeyim. İki adet Kangal köpeğim bulunmakta. Dişi olan 7 yaşında erkeği ise 1,5 yaşında. Yakında buradan gideceğim için köpeklere bakamıyacağım. Artvin'de amcam var. Dişisini ona bırakıp erkeğini satmayı düşünüyorum.

Köpeğimin adı HAYDUT'tur ve bütün aşıları tamdır. Karnesi bulunmaktadır. Annesi ve Babası Onur KANLI'nın Haymana'daki kangal çiftliğinden gelmiştir. Aslında birde dişi kardeşi vardı ama geçen sene daha 5 aylıkken kurtlar parçaladı. Resimler içerisinde geçen seneki fotolarınıda koyacağım. Ölen kardeşinide görebilirsiniz.

Köpeğim bütün yabani hayvanlara karşı titizdir. Kangal ırkını zaten anlatmama gerek yok. Köpekler ile ilgilenenler muhakkak nasıl bir yapıya sahip olduklarını bilirler. Şu ana kadar bulunduğum yerde 4-5 tane köpek ile kapışmıştır ve EN IYI diye hitap edilenlerin hepsini yenmiştir. Kesinlike zevk ve yasakpara için kapıştırma yapılmamıştır. Vücudunun hiç bir yerinde yara bere yoktur.

Elimde 100 den fazla resimi mevcut lakin ben size kronolojik sıraya göre 5-6 tane göstericem. 2500 TL'ye satmayı düşündüğüm Haydut'un resimleri.

1.jpg

-

2.jpg

-

3.jpg

-

4.jpg

-

5.jpg

-

6.jpg

Bu köpek (Muro) şu an elimde olan 7 yaşındaki dişinin oğlu. 7-8 Ay öncesinde 2800 e satmıştık. Arkadaki Haydut.
-

7.jpg

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Heyyyt bee şu kangaldaki karizma hiçbir köpekte yok,

Bence fiyat olarak oldukça iyi bir fiyat,

Bir Sivaslı olarak Hayırlı Satışlar dilerim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5