İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 10K Maillist

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
10K 'ya yakın olan maillisti satıyorum.

Fiyat Olarak;
3 $

Paypal Üzerinden- Pazarlık olur​

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Referans amacıyla gelen ilk 3 kişiye 1.5 dolardan maillisti atarım

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
AlexaRankIndır adlı üyeye maillist verilmiştir. Referans için son 2 kişi .

T

themaniac

Misafir
almayin hocam listedeki emailleri hepsi olu. kapanmis emailler. ilk 450tanesi email attim. 400 civari failure hatasi geldi. Referans olayim dedim ama hic de iyi referans olamadim cunku verdigin emailler calismiyor hocam

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
almayin hocam listedeki emailleri hepsi olu. kapanmis emailler. ilk 450tanesi email attim. 400 civari failure hatasi geldi. Referans olayim dedim ama hic de iyi referans olamadim cunku verdigin emailler calismiyor hocam

Hocam ben mailleri arkadastan aldım bozuk çıkması benim suçum değil listeyi ben toplamadım

Hero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam ben mailleri arkadastan aldım bozuk çıkması benim suçum değil listeyi ben toplamadım

Arkadaşınızın veya kendinizin olması önemli değil, sonuçta bir ürün satıyorsunuz. Ürünününüz bozuk çıkıyor ve alan kişi tepki veriyor gayet normal.

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ürününüz bozuk çıkınca para iadesi yapmıyor musunuz? Merak ediyorum, alexarankindir arkadaşımızla aranızla ödeme ve iade durumu ne oldu?

alexarankindir nickli arkadas ile maille görüştük. kendisine isterse para iadesini yapabileceğimi söyledim. onada ödediği miktarın çok fazla olmadığı problem yaratmıyacağını söyledi.Sonuç olarak arkadasla tatlıya bağladık

T

themaniac

Misafir
verdigim zaten 1.5$di cok da onemsemedim ama arkadasin bundan sonra isini duzgun yapmasi gerektigini soyledim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi