İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 2. El 0 Gibi Akvaryum (Şok fiyata)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
09042010.jpg

09042011i.jpg

09042012.jpg

09042013.jpg

09042014.jpg

09042015.jpg

09042016.jpg

Akvaryum sıfır gibidir. Yukardan aşağıya bombeli camdır, basınca dayanıklı tabanı vardır. Işıklandırma sistemi mevcuttur. Ölçüleri: uzunluk: 50 en:25 yükseklik:35 dir. Alan kişiye resimde gördüğünüz arka manzarayı, çakılları ve deniz kabuklarını birlikte göndereceğim ayrıca cam temizleme aparatını, hava ve su temizleme motorunu, su temizlerken kolaylık sağlayacak su temizleme pompasını birlikte gönderceğim ve ışık sistemide kendinde vardır. Sivas harici yerlere kargoyla gönderceğim kargo ücretini alan kişi öder.
Akvaryumun Fiyatı Her Şey içinde: 100 liradır.

Not: Daha büyük akvaryum alacağım için satıyorum. Büyük akvaryumla takas edilir.

Ödeme yolu: paypal veya iş bankası veya ziraat bankasıdır

İletişime geçmek isteyenler konuya yorum yazabilir veya özel mesaj atabilir

ekob tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burak arkdaşımızla sürekli çalışıyoruz kendisi dürüst güvenilir birisidir.
sorunsuz bir alışveriş olacağından emin olabilirsiniz.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bende de var bir tane; ilgilenemediğim için satmayı düşünüyorum. Genişlik 80 x yükseklik 50 cm.

+ Mobilyalı

İçinde her şey var, balıklar bile :muck:

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Akvaryumu Satanı İlk Defa Duyuyorum....

Hayırlı Satışlar....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Konu Açalı Baya Uzun Zaman Olmuştu...
Alan Olmamış Daha...
Hayırlı Satışlar...İnşallah Bulursun Alıcı...

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
teşekkür ediyorum bekliyoruz bakalım :)

Ekleme: teşekkür ediyorum bekliyoruz bakalım :)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Hocam şimdi ben akvaryuma meraklıyım da :) balıklar pahalı mıdır? aldığımız balıkların birbirini yiyip yemeyeceğini nerden biliyoruz? petshop'lar yardımcı oluyor mu bu konuda? birde akvaryum suyu normal bildiğimiz hazır sudan oluyor mu veya özel bir suyu mu var? o ne kadar? balıkların aylık masrafı ne olacak bana son olarak? :) Kusura bakmayın, ilgim var, hazır anlayan birini bulmuşken hepsini sorayım dedim :) Almayı düşünüyorum, sevgiler.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hocam şimdi ben akvaryuma meraklıyım da :) balıklar pahalı mıdır? aldığımız balıkların birbirini yiyip yemeyeceğini nerden biliyoruz? petshop'lar yardımcı oluyor mu bu konuda? birde akvaryum suyu normal bildiğimiz hazır sudan oluyor mu veya özel bir suyu mu var? o ne kadar? balıkların aylık masrafı ne olacak bana son olarak? :) Kusura bakmayın, ilgim var, hazır anlayan birini bulmuşken hepsini sorayım dedim :) Almayı düşünüyorum, sevgiler.

yaklaşık 5-7 senedir akvaryum işiyle uğrraşıyorum yani balık besliyorum :) birbirlerinin yiyip dememleri balığın cinsine bağlıdır örneğin çoğu canlı doğuranlar birlikte yaşayabilirler istisnalar dışında onu balık aldığınız yere sorun:) burda anlatmaya kalksam bayağı uzun sürer. akvaryum suyu bildiğin çeşme suyu koyabilirsin ama dinlenmiş su en iyisidir yani dinlenmiş su koyarsan iyi olur. balık masrafına gelirsek alacağın balığa bağlı masrafın olur veya ölümlere bağlı masrafın olur ama akvaryumu kurduktan sonra biraz geliştirirsen balıkları hasta etmezsen pek bir şey olmaz :) ayrıca balıkların suyunun ısısını ayarlaman lazım örneğin lepistes besliyorsun ideal ısı 25-26 derecedir ve diyelim akvaryumun suyunu değiştireceksin balıkları ayrı bir yere aldın doldurdun buz gibi çeşme suyunu akvaryuma balıkları da içine attın diyelim balıkları hasta eder öldürürsün :) bunun için balıklar ayrı bir kaptayken senin akvaryuma koyduğun su da değişen suyla ısısı aşağı yukarı aynı olması gerekir :) bende senin gibi akvaryum meraklısıyım akvaryumu büyüteceğim o yüzden akvaryumu içindekilerle birlikte satıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5