İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 3 karakterli LLL.com

misafir08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

3 karakterli (hepsi a b c gibi harftir. Rakam veya tire işareti yoktur) 1996 kayıtlı olup hiç düşmemiş 12 yaşında 2011'e kadar da kayıdı süren Netsol.com üzerinde domain.

Sessiz - Sesli - Sesli diziminde.

Minimum fiyat 12000 dolar üzerinden pazarlık yapabilecek alıcılar.

Bu başlık altında satış yapılmayacaktır. İlgilenenlerin ve piyasasını bilenlerin özel mesaj ile mail veya telefon numaralarını iletmelerini rica ediyorum.

Ödeme banka transferi ve karşılıklı olacaktır.
Mekan sorun olursa Sedo aktarım amaçlı kullanılabilir %3 sedo komisyonu alıcıya ait olacaktır.

Domainin kendisini yazıp spekülasyon yapılsın istemiyorum.

Paypal, Escrow.com vb ödeme tipleri ilgisiz ve gereksiz komisyon oranları nedeniyle hiç bir şekilde kabul görmeyecektir.

Domainin satış rakamı 12-18 bin dolar marjında düşünülmektedir. Satma nedeni acil para ihtiyacıdır. Domain NetSol üzerinde hesabınıza aktarılabilir....

Teşekkürler....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi