İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 32 GB Web Master Arşivi(MailList, SEO,VECTORS,PSD,Script,Flash,Görsel Eğitim

cparty69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
32 Gb'lik web master arşivim satılıktır.
içerisinde 10 milyona yakın MailList var.
binlerce psd dosyası var. PSD dosyalarının çoğu form, button ve tema gibi dosyalar. ve web sitesiniz için hazır yüzlerce resim ve background.
SEO hakkında birçok tavsiyenin olduğu seo bilgileri ve ücretli seo yazılımları arşivde var. Yine arşiv içinde 100'lerce seo dölümanı var.
arşivde 10.000 tane vector dosyası var yüzlerce script ve flash dosyası ve php, javascript, css için eğitim setleri mevcut. isteyene arşivin resimlerini gönderebilirim. ve yine web master için onlarca full yazılım arşivde mevcut(örnek olarak seo yazılımları, site açıklarını gösteren ve toplu mail gönderme yazılımları VB) ve yüzlerce premium
tema ve script var.

Arşiv istenirse dvd olarak, istenirse 160 gb'lik hdd ile birlikte kargo ile gönderilir.
Ayrıca isteyece arşivin resimlerini veya video'ya çekip gönderebilirim.

Ücret : 160 GB hdd içinde : 90 TL'dir.
DVD ile : 70 TL

Almayı düşünenler PM atsınlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5