İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 50 Domain

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki domainler satılıktır...

Eglence.net
Guzel.net
Vatan.net
Chatturk.com/net/org
Uzay.net
Arkadasbul.net
netturk.com
izmiremlak.com
Otohaber.net
Mp3indir.net
TurkeyGuide.net
Turktekstil.net
Top-Models.net
Kitapkurdu.net
DesignTurk.com
Koycegiz.net
Sohbetturk.com/net
Olimpiyat.net
Muzikonline.com
KlasikMuzik.net

Tam liste için : www.turkishdomains.com

Arkadaşlar unutmayın ki değerli alan adları hem kolay akılda kalır, hem de doğaları gereği hızlı yayılırlar. Güzel bir projeniz varsa sizi de değerli ve birçoğunun hazır kitlesi olan domainlerden almaya davet ediyoruz.

Z

zeynelkoc

Misafir
Mp3indir.net , Muzikonline.com ne istiyorsun bu ikisine???

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm $600 ya bişey değilmiş 2tane paket yapıver ordan :D :p

M

MrCooL

Misafir
Gozlerim...

Turk Milleti Caliskandir, Turk milleti "ZEKIDIR".
Bu tarz seylere cin gibi calisan zekanizi kendinize bir proje gelistirmekte kullansaniz, bu domainlerden gelecek para umrunuzda olmazdi.
Yinede bol sans.Phpnuke kurulumu icin 20 milyon isteyen ve alan insanlarin oldugu ulkede sana bir domain icin $300 odeyen biri cikar.

B

borsaforum

Misafir
loans.com

3 milyon USD'ye gitmişti. Bulabilirseniz bunun gibi bulun...

M

MrCooL

Misafir
En iyisi

Sana bir Domainseller yazilimi satalim.Acik artirmali uyelikli falan.Hem mail adreside toplarsin bu sayede.domainlerden sonra mailleride satarsin:) uykumda geldi.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain almayı düşünmeyen insanlar neden bu alana yazıyor?

Arkadaşlar burası bir forum. İsteyen istediği konuyu yazıyor. Malı varsa satıyor. Ticarette zorla mal satan görmediğim gibi kendimde zorla birşey satmıyorum. Dileyen, ilgi duyan buyurur biz de dinleriz, görüşürüz. Türkiye de "e-ticaret" in anlaşılmadığı ve anlaşılması için en az bir 50 yıl daha geçmesi gerektiği kesin. Ancak o zaman jenerik domainlerin değeri anlaşılabilir. Ben php nuke ile sadece hobi ve zaman geçirmek amaçlı yasadışı mp3 sitesi yapan insanları değerli domain almaya davet etmiyorum. Ciddi bir e-ticaret projesi olan, bu işi hobiden çok para kazanmak amaçlı yapan insanlara sesleniyorum. Hedef kitlem 600 Dolara bir domain alıp, geliştirdiği projeden 60000 Dolar kazanacak kişiler... Bu işi eğlenmek için yapan kişiler bu forumu da eğlence için kullanmışlar gördüğüm kadarıyla. Ancak eminim ki bu forumun bir mizah bölümü vardır.

Bu arada geçtiğimiz ay içinde 5 domain sattım. 3 ünü Avrupada yaşayan gurbetçi Türklere... Bu işin ciddiyetini anlayan birileri daha önce çıktı, yine çıkabilir diye bu alana yazdım. Ayrıca ben domain satışını ekstra bir iş olarak yapıyorum. Günüm birçok kişinin yaptığı gibi internet cafelerde chat,geyik yaparak, öğrendiğim üç kuruş php ve html ile oyuncak siteler yaparak geçmiyor. Ben zaten ailemi geçindirecek parayı alın terimle kazanıyorum. Ancak e-ticaret platformunda da birşeyler yapmak istedim. Son olarak şunu söyleyeyim ki ben gibilerin yakalayamadığı değerli her alan adını Amerika da bir firmada görebilirsiniz. www.buydomains.com sitesine buyrun. En kötü Türkçe domain 1000 $ ... Uzun yazdığımın farkındayım. Bu eğlence amaçlı bile yazmış olsalar yukarıdaki arkadaşları ciddiye aldığımı gösteriyor. Herkese iyi çalışmalar

S

SempatiX

Misafir
Eglence.Net & Vatan.Net & Arkadasbul.Net & DesignTurk.Com Domainlerine Ayrı Ayrı Ne Kadar İstiyorsun ?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitesinde yazıyor fiyatlar ama hala aynı fiyatlar geçerli mi bilmiyorum.

S

SempatiX

Misafir
Siteye Baglanamadım Ben... Sorun Bendemi Sitedemi Hatdamı Bilmiorum...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet dün girmiştim fiyatlar vs. yazıyordu. Fakat şu anda siteye erişilemiyor.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Fiyatları Hakkında

Türkiye'de çok basit domainleri binlerce dolara satanlar var. Örnek Site: www.turkishdomains.org Bu site Türkiye'de uzun yıllardır domain satışı yapıyor. İncelemenizi tavsiye ederim. Fiyatlar sizi çok şaşırtacaktır. Bizim domain fiyatlarımız sitemizde yayınlanmıştır : www.turkishdomains.com

Birkaç proje hazırladığımız ve belli bir kitle edindirdiğimiz domainler dışında birçok domain 200 ile 500 $ arasında değişmektedir.
Örnek siteler :
www.chatturk.com (Günlük tekil hit: 1500 kişi- site on gün önce açılmıştır. jenerik alan adlarını duyurmanın kolay olduğunun da göstergesidir.)

www.vatan.net : Site google arama motorunda "eğlence" diye arattığınızda birinci sayfa 2. sırada çıkmaktadır. (Arama motoruna kayıt için herhangi bir ücret ödenmemiş ya da program kullanılmamıştır. Yakın zamana kadar sohbet ve eglence kelimeleri ile aratıldığında da birinci sayfada çıkıyordu ancak google arama motorunu yeniden siteleri indexlemesinde henüz görünmemektedir. Yakında bu kelimelerle aratıldığında da tekrar birinci sayfada sitemizin çıkacağına inanıyoruz.)

Domain fiyatlarını sattığımız domainlere ve gelen taleplere göre belirlemekteyiz. Geçtiğimiz ay içinde 1000 Dolara da domain sattık. (Eglence.net) ve 750 Dolara (kartal.com). Ancak ikisini de yurt dışına sattık. Türkiye içinde, iyi niyetle çeşitli projeler hazırlamak isteyen, e-ticaretten para kazanmak isteyen arkadaşlarımıza kesinlikle büyük indirimler yapmaktayız. Yani sitemizde ilan ettiğimiz fiyatlar son fiyatlar değildir.
Dün bu ilanı bıraktıktan sonra bazı arkadaşlarımızın eleştirilerini gördüm, kendilerine teşekkür ederim ama tarzlarını beğenmedim. Dolayısıyla domain fiyatları hakkında mail ya da msn yoluyla görüşmeyi tercih ediyorum.

Mail & Msn : [email protected]

M

malatyasporlu

Misafir
bende satıyorum domain haydi hemde sadece 10$ ömür boyu mb ile ödeme

www.istanbul.de.be bunu ne zamandırlı önce ben kapmıştım güzel projelerim vardı ücretsiz bir domain adı fakat bir çok paralı domain adından daha iyi..

size söyliyeyim şu an sitede hiç bir şey yok.. hiç bi yerde ne reklamı ne adresi var

inanmayacaksınız ama aylık hiti 1200 dü

özellikle yabancıların girdiğini tahmin ediyorum

bende baktım herkes giriyo şu an modchip reklamları koydum modchiplerim toplam 0$dan 2 dolara yaklaştı

bence projesi olan vede ingilizce bilen arkadaşlar için çok güzel bir Türkiye tanıtım sitesi olabilir.. ve gerçekten para kazanılabilir bi domain..

ingilizce öğrenme hedefim vardı. fakat ağır geldi hem Türkçe gibi dil mi var diye bahane bulup öğrenemedim projelerim yattı...

kesinlikle burada arkadaşıma karşı hiç bir aykırı amaçla değil bunu yazmam fakat www.istanbul.de.be sitesi buradaki bir çok siteden daha iyi olduğudur.. tek kötü yani ücretsiz domain damgası yemiş olması...

bu forumu görünce yazayım dedim..

almak isterseniz özel msj atın yeter...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5