İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 600+ Hitli Dmoz Kayıtlı % 100 Özgün alexa 390 k TR 4k Blog Sitesi Satılık

demreli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satış şablonuna uyamadım kusura bakmayın.

Site adresi: www.demreli.com
Pagerank: 0
Alexa : 394k TR de 4k
Dmoz kayıtlı
%100 özgün içerik
Sitenin hiti:600+ ortalama Sayyac
Dfc6B.jpg

Arkadaşlar açıldığı günden beridir sürekli üzerinde durduğum blogumu satıyorum.Bloga inanılmaz emek verdim çok uğraştım.Sitedeki tüm yazıları kendi emeğimle yazdım.Toplam 77 yazı 365 yorum gelmiş.Siteye reklam almadım sadece 4 adet link var onlar hazirana kadar kalması gerekiyor başka bir reklam vs bulunmamaktadır.

Site 97 günlüktür ve alexa değeri 394 k da. Siteye hiç bir backlink almadım ve alexa düşürücü gibi çalışmalardan yaptırmadım tek yaptığım şey özgün içerik girmek.

Şimdi diyeceksiniz bu site bu kadar eder mi ? Onlarca site gördüm kopyala yapıştır ile yapılmış ve yüksek paralara satılıyor o siteler ile bu siteler arasındaki farkı siz düşünün isterseniz.

Sitenin herhangi bir geliri yok çünkü reklam eklemedim sadece yazı altlarında bir yardım derneğinin banneri var karşılıksız ekledim isteyen kaldırabilir.

Site ile adsenseden para kazanabilirsiniz.Siteye yazılan yazılar dakikada index almaktadır ve yüksek sıralara çıkmaktadır.Siteyi genel bir siteye çevirdiğinizde hitinize hit katacağınıza eminim.Tek yapmanız gereken trafiği yüksek bir host almak ve içerik girmek.Ben sadece web ile içerik girmem rağmen hit 500 civarında.

Başlangıç fiyatı: 300 TL

minumum artış: 10 TL
Son Tekliften 24 saat sonra satış biter

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5