İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık anında index site

buraqgo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba,

Yaklaşık 350 gündür yayın yapan egitim sitemi acil ihtiyaçtan satıyorum. egitimtv.org İçinde 198 tane içerik bulunmaktadır.Google'da indexli sayfalar 1590 tanedir.

Eklenen her içerik 2dk sonra google'da indexlenmektedir.Sitenin günlük hiti 180 ile 240 arasında değişmektedir.

Seo filan hiçbir bilgim yok bu hit sadece özgün içerikle kazanılmıştır.Site blogger tabanındadır.Şu anda
-Autocad
-Nasıl Yapılır
-Savunma Teknikleri
-Vücut Geliştirme teknikleri

kategorileri altında yayın yapmaktadır.Alıcı arkadaşlar içerik sıkıntısı çekmesin diye yaklaşık 40 postluk matematik derslerini ayrıca yine 50-60 post edebilecek dökümanları alıcının adresine bir dvd içinde yollayabilirim.Daha önce domaine 300 lira teklif geldi ama daha yolun başında oldugu için satmak istemedim.Arada canım sıkıldıkça hazırladığım autocad derslerini de sitede yazar olarak paylaşmaya devam edeceğim tabi yönetici isterse.Sitenin aylık getirisi günde 0.5- 0.7 dolar arasında değişiyor.Şuanda sitede reklam barındırmıyorum.Adsense hesabımı dün sattım.Aklıma gelenler bukadar site için istediğim fiyat 227 liradır.

buraqgo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış güncel acil paraya ihtiyaç oldugundan fiyat 180e düştü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi