İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Arşiv. Bu Fiyata kaçmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zanex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 3 DVD den oluşan script arşivimi satılığa çıkarttım.

Kendi sitemizde bile *****e düşürmediğim bu scriptlerden faydalanmanız için. Hem kendi durumumuzu düzeltmek hemde bir işe daha atılmak için böyle bir fikir geldi aklıma

Ciddi alıcılara Scriptlerimin listesini ve şuanki fiyatlarını gönderebilirim. Bu scriptleri internette nerden baksanız 3-4 milyardan aşağı bulamıcağınız arşivi benim kafamdaki fiyatla sadece

295 TL ye veriyorum arkadaşlar. Ciddi iseniz pazarlık olur.

vvl3k.png

vvl43.png

vvl4d.png

vvl53.png

vvl5g.png

vvl5r.png

vvl66.png

GencDer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet aslanım benim, 1 zıplarsınız 2 zıplarsınız 3'ünde tepenize binerim.

Çalıştığım inşaat firmasında işten çıkarılmama neden olmuştun sen, önce hakkım haram olsun.
Sonraa yarın ilk işim firmaya gidiyorum ve 2012'de tescillenmiş olan tasarımı dağıttığın için dava açılması için firma sahibi Erkan Bey ile görüşüyorum.

Yönetimede report geçiyorum konunun kilitlenmesi ve bu rezil satışınızı engelleyip sizin banlanmanız için, zannetmeyin öyle proxy kullanarak falan giriş yapınca ipniz silinecek. Vbulletini sende bilirsin mutlaka ip logları çok detaylı tutuyor.

Kısacası yarın buraya şikayet dilekçelerini eklemiş olacağım. Hırsız herifler.

zanex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet aslanım benim, 1 zıplarsınız 2 zıplarsınız 3'ünde tepenize binerim.

Çalıştığım inşaat firmasında işten çıkarılmama neden olmuştun sen, önce hakkım haram olsun.
Sonraa yarın ilk işim firmaya gidiyorum ve 2012'de tescillenmiş olan tasarımı dağıttığın için dava açılması için firma sahibi Erkan Bey ile görüşüyorum.

Yönetimede report geçiyorum konunun kilitlenmesi ve bu rezil satışınızı engelleyip sizin banlanmanız için, zannetmeyin öyle proxy kullanarak falan giriş yapınca ipniz silinecek. Vbulletini sende bilirsin mutlaka ip logları çok detaylı tutuyor.

Kısacası yarın buraya şikayet dilekçelerini eklemiş olacağım. Hırsız herifler.

http://www.youtube.com/watch?v=UplLpvRmHZc

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşlar 3 DVD den oluşan script arşivimi satılığa çıkarttım.

Kendi sitemizde bile *****e düşürmediğim bu scriptlerden faydalanmanız için. Hem kendi durumumuzu düzeltmek hemde bir işe daha atılmak için böyle bir fikir geldi aklıma

Ciddi alıcılara Scriptlerimin listesini ve şuanki fiyatlarını gönderebilirim. Bu scriptleri internette nerden baksanız 3-4 milyardan aşağı bulamıcağınız arşivi benim kafamdaki fiyatla sadece

295 TL ye veriyorum arkadaşlar. Ciddi iseniz pazarlık olur.

vvl3k.png

vvl43.png

vvl4d.png

vvl53.png

vvl5g.png

vvl5r.png

vvl66.png

KONU KİLİT. Arkadaşın dediğine katılıyorsun ki dalga geçer gibi youtube'den anlamsız bir video ile cevap veriyorsun. Sizi SÜRESİZ BANLIYORUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5