İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Awbs Lisansı

tamkalite

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Nerden aldın? Ömür boyu olduğuna dağir belge ödemeyi nasıl kabul ediyorsun açıklarsan seviniriz..

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alanadıtescil den aldım belgeyi kendisinden istiyebilirim faturası duruyordu sanırım

ödeme ptt veya banka

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abws sistemini kendimiz yazmakda olduğumuz sistem dolayısıyla kullanmakdan vazgectim ve satışa cıkarıyorum herşey dahil satıyorum. Lisans Ömür Boyudur. Son güncellemeler yapılmıştır. Lisans ile sorusu olan arkadaşlar lisans alanaditescil.net den alınmıştır.

son fiyat 125 ytl dir ödeme iş bankası

iletişim [email protected]

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum onlarla konuşmadım konuşur yazarım ne varsa abws ile ilgili herşey teması dili ne varsa

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
awbs domaini değişebilir ama awbs.com daki hesaba atılamaz

cevabını verdiler hemen satıcam ihtiyacı olan varsa hemen verebilirim

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gf8 ne demek istediğini anlıyorum fakat ben verilen bilgiyi aktarıyorum kasımda 1 senesi dolacak scriptin destek konusunda güncelleme konusunda bir sorun yaşamadım ticket attığımda hemen dönüş yapıldı.

Kimseye zorla bişi vericek değilim yanlız aldığım firma güvenilirliği konusunda kusura bakmayın ama laf ettirmem kredi kartına taksitle almıştım yiğidi öldürürüm ama hakkını yiyemem

Genede sağol yorumun için

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bak sen diyorsunki Satacam diyorsun ama awbs yi aldiğim yer diyorsun lisansı başka hesaba aktarmiyor diyorsun yani bir nevi AWBS yi ben sözde satın almiş olacam yönetimi bende olmadiği sürece ben ne edeim onu.?

hayırlı satışlar belki satarsın ( AWBS Satildiğinda awbs comdanda hesaplar arası aktarirsin bunu awbs comdan yapamazsanız ticket açarsınız onlar hesaplar arası aktarir ) ( mesela ben alacaktım awbs comdan hesabına aktarmıyoruz dediğinizde benim güvencim tamamen biter )

ve ben şahsen alacak olan kişiyede kesinlikle bu satiş şartlarında tavsiye etmiyorum

Shodows lafım sana değil gurban sonucta senin elinde olmayan bir imkan LAfım AWBS yi istenilen hesaba vermeyen o kişiye..

allah allah benden awbs alan 50 kişi var hepsininde lisansı benim kontrolümde. ve ayriyeten benim sitedeki hesaplarında. kimse gelip awbs.com'a aktar demiyor. Madem awbs.com dan yönetecen o zaman git awbs.com dan al.

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
isterse 1000 kişi olsun..
ama yaptığınız satış değil..

bana neyi nasıl alacağımı Öğreticek kadarda geliştiğini sanmiyorum..

eğer bir müşterin senden lisansı kendi hesabına vermeni isterse bunda zorunlusun lamı cimi yok olay budur..

ha vermem dersen almazlar veya ben zaten almam
ama alanada tavsiye etmem.

MAdemki AWBS de 50 tane lisansın var Bayiliğin nerde.?

konuşmak kolay ama iş satış biçimine gelince böle afallarsınız..

Bu mesajımdan sonra yanıt veremeyebilirim ve kimseye sizi Önermem..

Shodows awbs.com a üye olsa senden hesabını istese vermicekmisin.?

http://www.awbs.gen.tr/Resellers.php

al sana bayiliğim bilip bilmeden konuşup durma , bu işleri senden iyi bildiğim kesin. awbs yi alan kişinin alanadi.com.tr deki hesabına zaten eklenir awbs.

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
boşuna neden ısrar edersin anlamam seni cvap vermekte istemiyorum sana bir yöndende bilgilendirmek te istiyorum seni
Bir müşterin hesabını isterse vermek zorundasın olay budur..

Adı üzerinde Satıyorsun kiralamıyorsun uzatmanında anlamı yok..
birşeyleri kanıtlamayada gerek yok tek söz bu şekilde olmaz.

gf8 canımı sıkma ben bunu kafamdan uydurmuyorum.

awbs.gen.tr den gelen cevap , bundan sonrada hala uzatırsan konuyu bişey demiyorum sana.
Mustafa Bey,

AWBS lisansları malesef farklı bir hesaba akratılamamaktadır. Bu konuda AWBS nin kesin beyanı bulunuyor. Diğer taraftan bayilerden gelen lisans siparişlerinde müşteri direkt olarak sizden destek almak durumundadır. İçinden çıkamadığınız durumlarda siz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konuyla ilgili bilgilerinizi rica ederiz..

Yardımcı olabileceğimiz başka bir konu varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız..

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kavga etmeyin ya timur Kardes alanadibilisim awbs nin alt bayisi oldugu için
hesap ekleme yapamaz awbs.com. daki ancak üst bayiler yapabilir anladinmi şimdi?
uzatmanin bi anlami yok adam sana anlatmiş nedeni gayet güzel bi şekilde..:)

alanadibilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ben ne dedim ilk mesajlarımı oku
ticket ile ricada bulunulur ticket açip rica edilir kuralları gereyi aktarım yapar yapmaz bilmiyorum ama ticket ile iletişme geçtiğinde istisnalar olabilir..

benim daha bi arkadasım bu şekilde bağcılarda olan bir arkadasım bu şekilde ticket ile istek yapti istek yaptiği yere yolladılar..

ben awbs bayisi değilim lakin istenildiğinde oluyormuş demekki..

neyse ilk baş bunu yapmiyorlar desen sana çözüm yolu bulacam sen direk yollamiyorum diyorsun olay gene aynı
bu durumda artık ben bu konuya cevap yazmicam ve dikkate almicam..

saygılarımla.

bana o yazıyı yazan türkiyenin resmi awbs bayisi, herşeyi senden daha iyi bildiği kesin. hala aktarım yapılıyor. diyorsun. Sen lisansı awbs.com dan alıp başka hesaba aktarmak istesen neyse. Arkadaşının lisansı aldığı kişinin awbs bayisi olduğu ne malum ? Adam awbs.com dan almıştır. awbs onun için transfer yapmıştır. Ama awbs bayinin lisansını neden kendine transfer etsin ? Bayi awbs'yi alıyor 5 kuruşa , awbs kendi satıyor son kullanıcıya 10 kuruşa.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana o yazıyı yazan türkiyenin resmi awbs bayisi, herşeyi senden daha iyi bildiği kesin. hala aktarım yapılıyor. diyorsun. Sen lisansı awbs.com dan alıp başka hesaba aktarmak istesen neyse. Arkadaşının lisansı aldığı kişinin awbs bayisi olduğu ne malum ? Adam awbs.com dan almıştır. awbs onun için transfer yapmıştır. Ama awbs bayinin lisansını neden kendine transfer etsin ? Bayi awbs'yi alıyor 5 kuruşa , awbs kendi satıyor son kullanıcıya 10 kuruşa.

KATİLİYORUM çok güzel bi aciklama olmuş +++ rep

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar tartışma yapmanın bir anlamı yok satın alacak adam gelir benimle konusur durumu acıklarım ister alır ister almaz kimseye zorla bişi vermiyoruz ki burda

Bu bir satış konusu ve yasal hile hurda yok satışım devam ediyor 125 ytl iş bankası hesabına yatıran ilk arkadaş alır lisansı güle güle kullanır

Şimdiden Hayırlı olsun

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alıcam diyen arkadaşların hiçbiri geri dönüş yapmadığı için satış devam ediyor acil satıcak olmam nedeni ile 100 ytl ye indirilmiştir.

iş bankası havale yapan ilk kişi alır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5