İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satilik bir kac domain

N

nsbil

Misafir
merhabalar.

askerlik nedeniyle bir kac sitemi daha elimden cikartmak istiyorum.

bir tanesi esmer.net oburu ise hitmatik.net hitmatik.net in php ile yazilmis hos bir toplist i mevcut. uygunn fiyata verecegim. ilgilenenler olursa mail/msn [email protected] iletisime gecebilirsiniz.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmatik.net in scripti görebileceğimiz bir demo filan var mı acaba?

N

nsbil

Misafir
zokkie' Alıntı:
demo için msn 'ler verildiğine göre w*arez olmasın sakın?

elmasgunes ve harika sözcükleri bişeyler çağrıştırıyor mu size?

sayin zokkie

1. si istedigim yerde istedigim alanda istedigim seyi yaparim. istedigim sitenin demosunu gosteririm istedigiminkini gostermem. mod olmussun ama iftira atmaya calsiiyorsun :) neyse uzerime almadim zaten. ilk once gel msn e gor demosunu ondan sonra eger ise elmasgunes harika v.s tabir ettigin gibi ise konusursun arkadasim moderator. tamami ? :) sevgiler size..

N

nsbil

Misafir
kedi yiyemedigi ete mindar dermis. ama kedi hic olmassa gordugu icin mindar diyor bizimkiler onceden tehsis koyup diyor yazik size ya birde mod olcaksiniz. kedi bile sizden akilli cikti valla, ek olarak harika doruk elmasgunes inndirmp3 filan diyince seni cagristiriyor olmali.. :) hicbir sekilde diyemessin cunki para ile satilan bir toplist. tek kelime ile rezilsin zokkie :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nsbil' Alıntı:
kedi yiyemedigi ete mindar dermis. ama kedi hic olmassa gordugu icin mindar diyor bizimkiler onceden tehsis koyup diyor yazik size ya birde mod olcaksiniz. kedi bile sizden akilli cikti valla, ek olarak harika doruk elmasgunes inndirmp3 filan diyince seni cagristiriyor olmali.. :) hicbir sekilde diyemessin cunki para ile satilan bir toplist. tek kelime ile rezilsin zokkie :)
mindar değil o mundar :) minder diceksin utanmasan eahueha

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5