İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Boonex Dolphin 7 %100 Full TÜRKÇE Dil Dosyası!

İxirle.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

İlk olarak belirtmek isterimki bu dil dosyasını ilk başta Türkçeleştirmeye başlarken satmak aklımdan bile geçmezdi..
ama bazı sorunlar yüzünden satma kararı aldık, her neyse sizlere dil dosyası hakkında açıklama yapayım,
bu dil dosyası üzerinde yaklaşık 2 aydır çalışıyorum zaten Dolphin ile uğraşanlar bilir çok büyük bir dil dosyası söz konusu
yaklaşık olarak 4000 satırlık cümleler var ve dil dosyasının boyutu neredeyse 350kb onun için beni baya bir uğraştırdı.
Şuana kadar %99 Türkçe oldu ama işte kabuledersiniz ki insanlık hali hatalar olabilir. Bu sebepden dolayı sürekli scripti kontrol ediyorum
ve gerekli yerleri düzeltiyorum.. Dil dosyasını 2 aydır yaptığımı belirtmiştim sebebi ise çok titiz ve çok kullanışlı olmasını istediğim için
ayrıca dil dosyasındaki tüm cümleler modern Türkçe olarak ve günümüzün en büyük sosyal ağ siteleri olan Facebook ve Netlog gibi sitelerin
kullandığı dil tarzında çevrilmiştir..

Fıyatlar:

Kod:
Dolphin 7 +Administration $100

Ads $13
Articles $3
Blogs $4
Board $1
Chat $1
Custom RSS - Ücretsiz!
Data Migration $3
Deskop $1
Events $20
Facebook Connect $1
Feedback $3
Files $13
Forum (Orca) $20
Google Seacrh $1
Groups $20
Map Profiles $3
Membership $5
Messenger $5
News $7
Open Social $1
Payment $10
Photos $15
Polls $15
Profile Customize $10
Profiller - Ücretsiz!
Quotes - Ücretsiz!
Shoutbox - Ücretsiz!
Simple Messenger $5
Sites $15
Sounds $20
Spy $5
Store $20
Videos $20
Wall $5
Tüm Modülleri AL: $250!

E-mail Templates $50
Tamamnı Al (Script+Modüller+E-mail Tempates): $400

Evet arkadaşlar fiyatlar bu şekilde Dolphin scripti ve modülleri ayrı olarak sunulmak ve ekstra olarak e-posta şablonlarıda sunulmaktadır.
Ayrıca Ücretsiz olarak belirtiklerim tüm dil dosyasını alanlar için ücretsiz olarak yanında paket halinde verilcektir.
Herhangi bir dosyasını alan kişiye her yeni güncellemede veya herhangi bir hata, sorun bulunduğuna sürekli olarak güncel dosyalara sunulacaktır.
Scripti kendimde kullandığım için sürekli dil dosyası ile ilgileniyorum. Yakında gelecek olan iPhone app, Android app, Mobile app,
Mobile(SMS) Payments, Credit System
... gibi gelecek bir çok modül olacak bunlarıda Türkçeleştireceğim ve şuanda yukarıda bulunan dil dosyalarının
tamamını alanlara yeni gelecek olan modülleri %50 indirimli satılacaktır!

İlgilenen arkadaşlar ister konu altına, ister özel mesaj olarak bana ulaşa bilir..

Not: Sınırlı sayıda satılacaktır

Ek Not: Arkadaşlar lütfen şuan piyasada bulunan 6.1 versiyonu için dil dosyaları ile kıyaslamayın aralarındaki farkı ise 1.si Dolphin 7 de çok büyük değişiklikler oldu 2.si ise kalite o dil dosyaları ile bu dil dosyası arasından çok büyük farklar var bunları karşılaştırarak göre bilirsiniz tekrar belirtiyorum yarım yamalak bir dil dosyası değildir. Modern Türkçe ve çağımızın en popüler sitelerin kullandığı dil tarzında hazırlanmıştır bu şekilde ziyaretcileriniz hiç bir sıkıntı çekmeden herşeyi anlayarak doğru şekilde sitenizden yararlanabilir.

Expertzzz.com satış sayfası: http://www.expertzzz.com/Downloadz/view/6862

Teşekkürler
Saygılar
eFex

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5