Satılık By_Burn v1 Video Scripti

by_burn

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Şubat 2008
Mesajlar
0
Reaction score
0
Konum
ankara
Script'in çalışma mantığı: Sitenize üye olanlar, diğer video sitelerinde beğendikleri linkleri sitenize yazarak anında videonun bilgilerini çekmektedir ve başlık ve açıklama zorunlu olduğu için siteniz orjinal içerik üretmiş oluyor. Ayrıca video ile ilgili etiket zorunluğu olduğu için sitenizle ilgili etiket üretmiş oluyorsunuz ve spama düşme ihtimaliniz ortadan kalkıyor.

Desteklenen siteler: timsah.com, izlesene.com, dailymotion.com, vidivodo.com, metacafe.com, akilli.tv, video.mynet.com, video.yahoo.com, vimeo.com, uzmantv.com, zapkolik.com, video.ekolay.ne

Scripte 50 videoyu birden ekleyen bot yoktur. Yukarıda bahsettiğim gibi bu işi kolayca üyeler beğendikleri videoları ekleyerek yapıyor.

Üyeler neden video eklesin?
Üyeler ekledikleri videolar için, eklediği videoların izlenmesi, beğenilmesi, yorumlanmasından dolayıda puanlar kazanmaktadır. Ayrıca izlenen her videodan, beğenilen her videodan ve yorumlanan her videodan puan kazanmaktadırlar. Böylelikle birbirleriyle yarışmaktadırlar. Eğer aylık ufak hediyeler verirseniz 1. ye, 2. ye, 3.ye kullanıcılarınız kolayca video ekler, video izler.

Yani anlayacağınız sistem kullanıcıların içerik üretmesi üzerine ve video izlemesi üzerine kurulu olduğu için google'da kolayca yukarılara çıkabilirsiniz.

Scripte "Aile Filtresi" bulunmaktadır. Üye olmayanlara, Aile Filteresi açık olanlara videolar ve videoların resimleri gösterilmez.

Scripti üye olup detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Demo üyelik vermiyorum çünkü ciddi alıcıların baştan sona scripti incelemesi daha iyidir.

Demo adresi: http://www.goruntuleri.net

Script Fiyatı: 100 TL

Ödeme Şekilleri: Havale/Eft (yapı kredi, iş bankası, garanti bankası)

MSN: [email protected]
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst