İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Casper İşlemciIntel Pentium IV Masaüstü Bilgisaya

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bilgisayarımı 2006 yılından beri severek kullanmaktayım.2 senedir laptop kullandığım için masaüstü bilgisayarımı pek kullanamadım.Boş duracağına değerlendirmek istiyorum.Bu yaşta ki bilgisayarlar arasında bu kadar temiz ve bu kadar aksesuara sahip başka bilgisayar bulmak oldukça zordur.Bilgisayarın kurtarma cdlerini bile sakladım.Geçtiğimiz sene ekran kartı sorun verdiği için çıkartıp yenisini takmadım.Çünkü bilgisayarım 64 mblik onboard ekran kartına sahiptir.Bilgisayarın çalışmasında en ufak sorun yoktur.Windows 7 işletim sistemi kuruludur.Sadece kasa ve monitörü 2006 da teknosadan 2000 tl'ye almıştım.Faturasını bulabilirsem atacağım.Klavye ve mouse yenidir.Klavye logitech marka ve garantilidir.Bütün driverları tamdır.Yazıcım full fonksiyonludur.Yazıcım HP F4180 model olup multifonksiyon özelliklere sahiptir.Siyah kartuşu sıfırdır.Yazıcımın tek sorunu var o da siyah yazan kısmında sorun oluşudur.Renkli sorunsuz yazıyor fakat siyah da renkler nedense çıkmıyor.Tamirle uğraşmak istemedim.Fakat renkli çıktı özelliği, tarayıcı ve fotokopi özelliği sorunsuz çalışmaktadır.Bilgisayarımın kamerası da vardır.Alan arkadaş full bilgisayar alacaktır.Sonradan hoparlör yazıcı derdi ile uğraşmayacaktır.Fiyat sondur indirim ve takas teklif etmeyiniz.Ciddi alıcılar bu numaradan ulaşabilir: 0538 913 17 87

Cihazın Özellikleri:

*Harddisk=Seagate 250 GB

*Anakart=Foxconn

*Ekran Kartı=64 mb Onboard

*İşlemci=Pentium 4 (R) 2,8 ghz

*1 GB DDR2 Ram

*Onboard ethernet ve ses kartı

LCD Monitör Özellikleri:

*17" LCD Monitör

*Üzerinde dahili hoparlör

Yazıcı Özellikleri:

*Renkli fotoğraf basma özelliği

*Tarayıcı

*Fotokopi

*Renkli Çıktı

FİYATI 440 TL

İlanı Arkadaşımın isteği üzerine Açtım Bilgisayar benim değildir.
Tüm anlaşmayı Telefonu Arayarak yapabilirsiniz.
Detaylı Bilgi ve Resimler için Tıklayınız.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Fena değil ama bana yaramaz :)
Ben bu bilgisayarın 5 katını kullanıyorum.Çünkü grafik için ekran kartının ve grafik kartının yüksek olması gerek.
Baltalamıyorum kolay gelsin.
Hayırlı Satışlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5