İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Çin Değil Japon İphone 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Elimde bulunan kendi kullandığım telefonu yeni telefon aldığım için satıyorum. Telefon kesinlikle ÇİN değil JAPON malıdır. Yani bire bir iphone özelliklerine ve görünüme sahiptir.

Çin mallarında arka kapak açılır. Bu telefonda açılmaz ve tek hatlıdır.

çin de kamera sağ taraftadır japonda orjinal sol

çin de yazı karakterleri basitçedir japonda orjinal iphone

çin de geçişler dandiktir. Japonda orjinal iphone

çin de dokunmatik parmak ile çalışmaz nadir dir japonda parmak la oynatabilirsiniz.

Diğer bütün özelliklerine aldığınız zaman çin malı iphone alıp arasında ki dağlar kadar farka bakabilirsiniz.. Tek kusuru kızım elinden düşürmüştü bir ara sol en alt tarafta hafif bir çatlak var zaten kusur da teşkil etmiyor. çizik vs hiçbir şey yoktur. Birde şarj kablosu duruyor ben bilgisayardan şarj ediyorum prize takılan fişini bulamadım. telefoncularda 2,5 lira sanırım. He unutmadan şarj da dandik değil orjinal iphone de nasıl ise bun da da odur.

Başlangıç Fiyatı : 5 TL
Minimum Arttırış : 5 TL
Hemen Al : 200 TL

add8ca4d.jpg

a1da492e.jpg

431ae5da.jpg

Resim de masanın üstünde kıl var hangi hayvanın kılı bilmiyorum o satılık değildir :D

Diğer Satış Konusu

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Telefonda sayfa geçişlerinde en alttaki o dörtlü oynuyor mu hocam. Bende bir tane var malezya yapım yazıyor ama o kısımda oynuyor yani belli oluyor çakma oldugu.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
çini japonumu var bildigin çakma 20 tlye alırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5