İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık çok hoş wordpress tema

smtdursun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaslar baslık gayet acık sanırım temamı satıyorum

buyrun bunlarda temadan görünümler:
fiyatı:75 ytl dir

ciddi ilgilenen kişilere demo da verebılırım
teklifleri bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
satış yasak

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ayrıca iğrenç bi tema...bırak 75 lirayı bedava olsa bile kullanan çıkmayacaktır...tablo başlıklarındaki arka plan resmini bile ayarlayamamışsın daha :D

smtdursun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca iğrenç bi tema...bırak 75 lirayı bedava olsa bile kullanan çıkmayacaktır...tablo başlıklarındaki arka plan resmini bile ayarlayamamışsın daha :D

dostum zevkler ve renkler tartısılmaz sana gore iğrenc olabılır ama emın olkı bır kac kişi kullanıyo ayrıca otomatık resım boyutlandırcı plugını kurulursa resımler kendılıgınden boyutlandırılır ve sorun kalmaz

destshop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten yani abartma dostum 50 ytl ye piyasada botlu scriptler var çok güzel ama sen sadece bi temayı 75 ytl ye satıyorsun ki bu tema beş para etmez.
yine de zevklerin tartışılmayacağını söylediğin gibi uyuyor ve hayırlı satışlar diliyorum

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum zevkler ve renkler tartısılmaz sana gore iğrenc olabılır ama emın olkı bır kac kişi kullanıyo ayrıca otomatık resım boyutlandırcı plugını kurulursa resımler kendılıgınden boyutlandırılır ve sorun kalmaz

zevk ve renk işinde haklısın ama çok zevksiz birisimissin tasarım yapmayı sevmem ama sadece bir kaç css kodu degiştirerek biraz grafik ile bundan 3-4 kat daha güzel seyler cıkar bence nette hemen para kazanmaya çalışmak yerine biraz otur öğren sonrada profosyonelce yap işini..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

daha ne dediğimi bile anlamamışsın :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5