İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Satılık Cort X2 + Uniwell SCG 150 15W

drbatu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar ,

ben bursada uludag universitesinde tıp fakültesinde okuyorum..Yaklaşık 6 ay önce cort x2 aldım fakat pek kullanmadm fırsatım olmadı.. telleri daha yeni ve orjinaldir..hiçbir yerinde kesinlikle çizik yok koruma kağıtlarını daha geçen ay çıkardım o da çok kötü gözüktüğü için..amfiye bağlanıp en fazla 10kez çalınmıştır..

Bir arkadasım hastanede ve acilen praya ihtiyacımız olduğu için gitarımı satmak zorunda kalıyorum..Ayrıca yanında amfiyi de weriorm öle fena bir amfi değil çok temiz ses werebiliyor ayrıca iki jack girişi olduğu için iki adet de kablo weriorm yanına..

Eğer gitar alınırsa para banka hesabına yattığı an kargoya wericeğim ve ücretini de kendim karşılayacağım..acil olduğu için resimlerle uğraşamadım fakat illede görmek isteyen olursa bir şekilde ayarlamaya çalışırım..

ücret olarak ise ben gitara 350 amfiye de 150 lira wermiştim şimdi iki jack kablosuyla beraber 350 lira istiyorum..daha az isteyebilirmydm ewet fakat hastane masraflarını bi şekilde karşılamaya çalışıorz ve gerçekten aletler çok temiz, benm göz bebeklerimdi..bu fiyata değeceğini düşünüyorum..görüşme olursa şayet fiyatta az da olsa indirim olcaktır tabiki.

lütfen en kısa zamanda ilginizi bekliyorum şimdiden çok saolun..
telefon wermek yasak mı bilmiorm ama irtibat için :0554 945 37 77

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5