İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Değil..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar.. Benim işimi görmez ama belki bazı arkadasların isini gorur diye yazıyorum. Kayıttan yeni dusen 3 domain..
Registerturkiye.net
Turkteknoloji.com
Reklamturk.net

Devamı gelecek.. :)

E

erotika

Misafir
Teşekkürler yazdığın için ama sitelerin pr değerleri 0 :) Ben şahsen almam

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Pr'si olan bir siteyi 7 $'a alabiliyorsan banada haber ver. Bir kac tanede ben alirim :)
Hem her alacaginiz domainin PR'si olmasi gerekmiyor.. Yani benim icin gerekmiyor. Yurekten.Net domaini benim. PR 4 Ama site yonlendirilmis durumda. Gel onu satayim sana o zaman 100 Milyon versen yeter..
Zaten acik soylemek gerekirse Pr'si olan bir domainide buraya yazmaz, kendim alirdim..

mesajatcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşen adresleri öğrenebileceğimiz bir adres var mı acaba arkadaşlar?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Forumda biraz arastirirsaniz dusen domainleri bulabileceginiz adresleri görebilirsiniz..
Örn : clickmojo.com

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar PR' ı yüksek domain arıyorsanız pool.com a bakın.

Pool.com partneri birçok registrar istek olsa da olmasa da önlerine gelen PR'lı domainleri yakalıyorlar. Bu domainler pool.com'da 3 gün kadar dust auction şeklinde satılıyor. 60 Dolardan açılıyor ancak 3. gün sonunda 8 Dolara kadar düşüyor. Domainin fiyatı 8 Dolar olduğunda hemen pool.com a başvurup alabilirsiniz. 3. gün sonunda satamadıklarını serbest bırakıyorlar ancak siz düşmesini beklemeyin çünkü düştüğü anda domaini pool.com' un ya da ortaklarının yakalayıp 3 gün el koyduğundan haberi olmayan ve düşmesini bekleyen binlerce rakibiniz var. Siz boşuna bekleyip bu kişilerle rekabete girmeyin, verin pool.com'a 8 Dolar alın.

Sedo Amca'yı bu aralar çok seven arkadaşların işine yarar umarım bu bilgi :)

E

erotika

Misafir
?? dediğin yere baktım ancak orayı zaten biliyordum arkadaşım.
O 8 dolar felan lık yeride biliyorum ve oradakilerin pr si hep 0 ?? Daha geöen gün kasıp 100 tanesinin pr sine baktım ve hepsi sıfırdı..

Şuan bidaha baktım 10/15 tanesine (değişik sayfalardan) gene sıfır pr ?

Orada pr li domain yok yani :(

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de bir süre önce incelemiştim, Pr lerine bakmıştım, birçoğu gayet iyi PR lere sahipti.

Google da aratmıştım bir domaini ve yukarıda da bahsi geçen clickmojo.com adresi de sonuçlar arasındaydı. Google hafızasındaki clickmojo.com a baktım, Yakında expire olacak PR 6 olan domainler arasındaydı!! Google da 10 larca sayfa sonuç verdi. Pool.com yeterli limite sahip olmasına rağmen kıllık yapmıştı, bir türlü kredi kartımı kabul etmemişti, alamadım. Sonra domain 8 Dolara indi, ertesi gün baktım birisi yakalamış.

Artı pool.com ve ortakları bu işin uzmanı firmalar.. Bu domainlerin hiçbiri isim olarak jenerik değil. O zaman neden yakalayıp pazarlamaya çalışsınlar? Bence isim jenerik değilse o zaman geriye hit, PR kalıyor. Neden asdjda.com değil de belli domainleri yakalayıp bu şekilde satsınlar?

Neyse başka kaynak olursa yayınlarım buradan

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika; gel ben sana kralice.net domainini satayım uygun fiyata. Şu an PR'i: 2

Kralice.com' u biliyorsundur ya da bir bak, bu tarzda bir site yapıp kısa sürede güzel bir hit yakalayabilirsin.

Ya da Top-models.net domainini satayım, dünya çapında bir guzeller ya da mankenler sitesi yapabilirsin.

Ben şahsen eg-zotik ve absürt siteler yapmadığım için satmak istiyorum.

İlgilenirsen msn : [email protected]

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5