İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık dershane sitesi

ukashbest

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Dershane ve Eğitim Kurumları için hazırladığım ve geliştirmeye devam ettiğim web sayfamı sizlerle paylaşıyorum.

referanas : onuregitimkurumlari başına ve sonuna ne ekliyeceğinizi biliyorsunuz:))
(bu forma üyeliğim daha çok yeni link yayınlayamıyorum kusura bakmayın arkadaşlar.)

Sayfayı satın almak isterseniz;

Sayfaya yeni donelerin girilmesi
Zemin, Yazı, Resim, Logo şekil ve renklerin isteğinize göre değiştirilmesi,
Duyuruların güncellenmesi
Reklam(Slider) resim yazılarının değiştirilmesi
Kısacası kurumunuza özel orjinal hale gelmesi için yapılması gereken her türlü güncelleme
Tarafımdan yapılacaktır.

ÜCRET:

Sayfanın ederini

Yeni eklenecek içerik boyutu,
Arama motorlarında üst sıralara çıkma,
sayfanın sürekli güncellenmesinin tarafımdan yapılması
gibi koşullar belirleyecektir.
SAYFAYI SATIN ALMAK VE ÜCRETİ KONUŞMAK İÇİN ”bilgisayarhatasi(et)hotmail.com” mail atabilirsiniz.(en kısa sürede gerekli bilgilendirme yapılacaktır.)

Not: Baktığınız bu web sayfasını aldığınızda iskelet sabit kalacak, yapılan diğer değişiklerle sadece kurumunuza özel-özgün bir sayfa olarak teslim edilecektir.

Her türlü önerilerinize açığım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5