İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık dizi - film sitesi (www.dizibu.net )

coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık

- Domain (dizibu.net)
- Hosting.
- Script (Scriptin lisansı alınmıştır. Copyright sitemize aittir)
- Banlanmamıştır.
- Veritabanı (6815 adet video eklenmiş)
- Aylık getirisi ( Google AdSense = 200$ )
- 1,5 yıllık geçmişi var.
- Pagerank 0
- SEO yapılmıştır.

Arkadaşlar bu siteyi kurmak için çok emek verdim. Şuan-da gayet iyi gidiyor aylık getirisi ortalama 200$(bu sistemde yeterince sistemli çalışırsanız ayda 1000$ da alabilirsiniz) fakat askerlik durumumdan dolayı siteyi komple satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşların sitemizin ilatişim adresinden ulaşabilirsiniz. http://dizibu.net/iletisim.html

AsyaMotor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Askere gidiyorsan kalsin birine sogle ilgilensin 200 dolar getirisi sana askerde yeter bile ailene yuk olmazsin (benim gorusum) aylik 200 $ getirisi olan siteyi satmak akil işi degil bence...

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Güzel bi site kardeşim. .org bende bu domainin. Bende düşünüyorum böyle bir site sizin scripti de beğenmiştim baya.

SelimCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bana pm atin fiyatinizi ve adsense hesabinizin butun aylardaki screenshot'ini rica ediyorum.

Bogarden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşeyi merak ediyorum günde 300 hitle ayda nasıl 200 $ alıyorsun ?

coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bogarden :eek:lmadı:, şöyle anlatayım, siteye çalışmama gibi bir durum var olursa hitt 300 olur ki o zaman elbette olmaz ben size çalışırsanız olur diyorum... günde 1 saat video ekleyip 1 saat 5 adet sosyal imleme sitesine link imlersen ve seo düzeninin bozulmaması için etiketlerine dikkat edersen olur.Ama şunuda söyleyeyim...300 hitle zaten günde 50 ile 70 arası tık alıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi