İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık dizi film sitesi

gürel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
satılık dizi sitesi
Site Adresi: dizi izle
Site fiyatı 850 tl
sitenin içerigi dizi film canlı tv
Site hiti: su anda 8 k ama ilgilenildigi zaman 15 k lara gelen bi seite bende 15 k yı gördü
Site scripti: Ücretli script satışa dahil
banlı oldugu sponsor : adranse
Herhangi bir saldırı almıyor ve herhangi bir kurum veya kuruş tarafındandan uyarı almadı
hasting : dahil
site yası 7,5 aylık
Alexa Global Rank 168,461 Rank in TR 3,010 her gecen gün alexa düşmakte
Sitede adranse reklamları vardı tam 44 günde 25 gün eylül ayında kaldı 196.60 usd ekim ayında 19 gün kaldı 193,26 usd verdi ama googlenin dizi film sitelerini telif hakkından sevmedinden adranse den banlandı adroyan reklam store logro reklamları var su anda günlük 4,5 ila 8 tl arası degişmekte son günlerde hastalık dolayısıyla ilgilenemdigimden dolayı sitenin hitinde düşüş olabilir diziler güncel tutuldukça hiti daha iyi yerlere gelecegine inanıyorum site için sadece seo olarak temada ayarlar yapılmıştır imleme yada site tanıtımı link çalışması yapılmamıştır alan arkadaş bunları yaptırsa daha iyi yerlerede gelebilir sitede güncel bir dizi sitesine ait dizi botu çalışır bi şekilde skript lugesoft lisanslı skriptir hosting sınırsız trafiktir
facebooc hesabı ve twiter heabı mevcut diziler eklendinde tiwter otomatik link atıyor yani alan arkadaş eger ilgilenirse iste 50k lara getirmemesi mümkün degil siteye istedigim fiyattan daha fazlasını masraf ettim alana hayırlı olsun şimdiden
bu siteyle beraber ikinci bir site daha var lugesoftun bir alana bir hediyesiydi oda hostta kurulu çalışır vaziyette alan adıyla lisanslı oda ama dizileri güncel olmadıgından hiti yok onuda hediye vericem
sadece gercek alıcı arkadalar pm atsın meraktan lütfen pm istemeyin

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Aylık geliri ve kısaca bilgileri pm atabilir misiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5