İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık domain mp3website.net

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında subdomainlerle de kullanılabilir ama uğraşmak istemediğimden dolayı satmak istiyorum.

bu muhteşem domain için aklımda bir fiyat var ona en yakın verene satarım.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu elimde görmüş olduğunuz traş bıçağı türünün en özel ve güzel traş bıçağıdır.........
misali olmuş ya :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sallamak değil. siz aklınızdaki fiyatı söyleyeceksiniz benim aklımdakine uygunsa vericem. şu ana kadar 4-5 kişi talip oldu herhalde birkaç güne kadar gidecek. aslında yabancıya gimesini istemiyorum ama bakalım.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanki pazarda domates satiyorsun ( zaten bir farki yok :D )

G

Geveze.at

Misafir
birsey satarken fiyatini belirtirsen ilgilenen daha fazla olur.
Senin niyetin aklindaki fiyattan yüksek veren olur mu acaba yada ona yakin fiyat öneren olur mu diye.
Böyle giderse domainname ini 50 ytl den yukari satamazsin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında bu tarz threadlerde tartışma ve gereksiz mesajlardan hoşlanmadığımdan dolayı böyle yazmak istedim. şu ana kadar en çok 70$ verildi aklımdaki fiyat da zaten 100$. fiyat verecek arkadaşlar yazarlarsa veya ömsden iletişim kurarlarsa iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5