İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık domain www.hemenindir.com

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakkaten ya satılık diyosun hani FIYAT?!

alacagım varsa da almıyom sinir oldum!

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortada inndir.com, downloadarsivi.com gibi pazara hakim siteler varken sen çık sadece domaini 2000 e sat. Ya biz 10 senedir buralardayız hepten salakmışız ,boşa kürek sallamışız.Sen ona bi script döşe arkasındada fazla değil günlük 1000 tekil download trafiği sağla gel babalar gibi 2000 ini iste.Harbi verilir.Ha script+1000 hiti yapabi,lecek adamın domaine ihtiyacı zaten yoktur.Domain o kadar önemli değil...

I

iyiliste

Misafir
Cypher' Alıntı:
Ortada inndir.com, downloadarsivi.com gibi pazara hakim siteler varken sen çık sadece domaini 2000 e sat. Ya biz 10 senedir buralardayız hepten salakmışız ,boşa kürek sallamışız.Sen ona bi script döşe arkasındada fazla değil günlük 1000 tekil download trafiği sağla gel babalar gibi 2000 ini iste.Harbi verilir.Ha script+1000 hiti yapabi,lecek adamın domaine ihtiyacı zaten yoktur.Domain o kadar önemli değil...

Sana katiliyorum aslinda domain hiç onemli degil. Onemli olan proje ve icerik. Sayet isini iyi yapiyorsan zamanla mutlaka tutuluyor.
Hiç bir kurulu sitesi olmamasina ragmen sadece kisa ve guzel diye bir domaine 4000-5000 $ isteyenlere sasiriyorum. Ya o paraya ufakdan bir dukkan bile acilir. Hangi salak verir o parayi.
Bundan 4 sene oncesi benden dandik bir domain için 30.000 $ isteyende olmustu. Oda aradaki arkadas hatiri için indirimli fiyati idi. Adam sanki bana isyerini devrediyor. Teklifine cevap bile vermeyip konusmayi kesmistim. Biraz ayaklari yere bassin.

M

malatyasporlu

Misafir
ya güzel hoşta 2000 dolar sence fazla değilmi şöyle bişey vardır en azımdan kendim için bi iki indirme sitesi kullanıyorum yeni açılan indirme sitelerine bakmıyorum bile nede olsa hemen hemen aynı

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten Türk İnternet Kullanıcısının %80 i senin gibi MalatyaSpor Kaptanı arkadaşım.Onlara bulamayan Yallah download.com a geçior ve istediğini buluyor Babalar gibi...

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR için yüksek bir fiyat. Fiyatın içine download sistemi dahil olup olmadığı ve domainin geçmişi olup olmadığı önemli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5