İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SatiLik domainLer

D

domainturk

Misafir
Merhaba,

Elimiz de buLunan yerLi ve yabancI domain nameleri satIsa cIkarmIs buLunuyoruz..
SatIsa sunmus oLdugumuz domain nameLer icerisin de iLginizi ceken her hangi 1 domain name oLur ise Lutfen bizimLe diyaLog kurunuz..

Domain nameLerin satIsI Transfer oLarak gercekLestiriLicek oLup butun masrafLar aLIcI tarafIndan karsILanIcaktIr..

Biz sadece Register Admin e-maiL adresinden Transfer onayI verip satIs isLeminin gercekLesmesini sagLayacagIz..

Dipnot :Domain nameLer icin on goruLen minumum fiyat 100$ usd (yuz amerikan dolari)
On goruLen fiyatIn aLtInda tekLif yapan sahIs veya firmaLarIn tekLifLeri degerLendiriLmeyecektir…

ILetisim,
e-maiL :[email protected]
Messenger :[email protected]

SatiLik domain Listesi

1. www.Turksystems.com
2. www.Kereviz.com
3. www.MevLanaceLaLeddinrumi.com
4. www.Bwvd.com
5. www.Turkpet.com
6. www.Fototech.net
7. www.Aspnuke.net
8. www.Domainsave.net
9. www.mp3house.net
10. www.EvLiya.net
11. www.Kanun.net
12. www.Nictrend.net
13. www.Laboratuar.net
14. www.BasbakanLik.net
15. www.UniversaLmarket.net
16. www.Zehra.net
17. www.istikbaL.net
18. www.isyan.net
19. www.Bigpara.net
20. www.EkoL.net
21. www.Emine.net
22. www.Kavram.net
23. www.ErseL.net
24. www.EleLe.net
25. www.fakemaiL.net
26. www.Madeinturkey.net
27. www.Netci.net
28. www.Opucuk.net
29. www.Fifacenter.net
30. www.Fifaturkey.net
31. www.SeftaLi.net
32. www.SurL.net
33. www.ReaLhost.org
34. www.RadikaL.org
35. www.Musicmarket.org
36. www.BigmaiL.org
37. www.Turkmp3.info
38. www.Turkmp3.biz

.Gen.tr UzantILi domainLerin fiyatLari Com ve Net e gore daha dusuktur.
.Gen.tr uzantili domainLerin fiyatlarInI ogrenmek icin bizimLe diyaLog kurunuz..

www.ProbLem.gen.tr
www.ProfesyoneL.gen.tr
www.ProfessionaL.gen.Tr
www.Dn.gen.tr (D)omain (N)ame)

G

guajira

Misafir
oldu gözlerim doldu bu fiyatlar ne böyle hocam? ben aklımdaki domainleri alayım gör sen domain ticareti nasıl yapılır. ucuza satacağım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla daha ilk domainde şişti sizin liste. domainin statusu pending-delete:) bari parasını ödeseydiniz de öyle satsaydınız.

D

domainturk

Misafir
ploop' Alıntı:
valla daha ilk domainde şişti sizin liste. domainin statusu pending-delete:) bari parasını ödeseydiniz de öyle satsaydınız.

Senin ne oLdugunu aLem biliyor..
Biz hic oLmaz sa kendi paramIzLa aLiyoruz...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Turksystem.com'un önceki gün dusmesi gerekiyordu. ploop sen herhalde whois.sc den baktın. Orada 1 hafta öyle kalıyor genelde :) Dolayısıyla register.com'dan aratmanızı öneririm.
Ayrıca domain fiyatlarının minimum 100$'dan baslaması gayet normal. Tabii bana göre bir kac tanesi dısında.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainturk' Alıntı:
Senin ne oLdugunu aLem biliyor..
Biz hic oLmaz sa kendi paramIzLa aLiyoruz...
biz de transfer parası ödedik herhalde:) düşen domaini ilk sıraya yazmasan iyi olurdu dedim kötü birşey söylemedim herhalde. neyse kafana göre.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5