İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık domainler

B

bandelas

Misafir
indirin.info
espiri.info
ofsayt.info
yurekten.info
listweb.info
sayac.info
clup.info
emuzik.info
webbul.info
turkpost.info
fantazim.info
ilkask.info
hitci.info
turkbilisim.info
guzeller.info
weboyun.info
fakulte.info
isrehber.info
eg-zotikler.info
webzirve.info
legalparax.info
lolitam.info
becer.info
harikalar.info
eguzel.info
sayfa.info
anilar.info
aranan.info
gizgez.info

arkadaşlar domainleri almak isteyenler msnden benimle iletişime gecebilir
msn: [email protected]
domainlerin 50 ytl dir fiyat sabittir saygılar

B

bandelas

Misafir
hostcu' Alıntı:
beleşe aldıgın domainler içib fazla fiyat istiyosun:)
arkadaşım birincisi bedavaya almadım artık yok öle birşey ikincisi arkadaşım bak
akılda kalıcı bir domain hitini bir kaç kat artırıyor bu konuda hem fikiriz sanırım artık com net org gibi uzantıarda akıldakalıcı domainler kalmadı ileride info uzantılarıda bulamayacagız buradan aldgın domainleri bir yıl sonra on katına satabilirsiniz bence yada iyi bir siteyle güzel kazanabilirsiniz saygılar

S

SempatiX

Misafir
.info domainleri bana biraz saçma geliyor. Tabi bu şahsi görüşüm kismeye laf söylemiyorum ;)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bandelas' Alıntı:
arkadaşım birincisi bedavaya almadım artık yok öle birşey ikincisi arkadaşım bak
akılda kalıcı bir domain hitini bir kaç kat artırıyor bu konuda hem fikiriz sanırım artık com net org gibi uzantıarda akıldakalıcı domainler kalmadı ileride info uzantılarıda bulamayacagız buradan aldgın domainleri bir yıl sonra on katına satabilirsiniz bence yada iyi bir siteyle güzel kazanabilirsiniz saygılar
Bendede .info domainler var. Yalnız ben 1 yıl sonra 10 katına satamayacagımı biliyorum.
Şayet öyle olsaydı sen bu kadar domaini satıyorum diye yazmaz, 1 yıl bekleyip 10 katına satardın.
Benim domainlerim en azından google'ye göre alınmıs, ve google tarafından indexlenmis domainler.
bkz : sibelkekilli.info, banualkan.info, danielapestova.info vs.
Ayrıca şahsi isimlerle ilgili domainler ;) Örnegin sibelkekilli.info domaini tek sayfalık ve hic bir özelligi yok. Ancak google'den günde 500 / 600 hit geliyor.. 1 Yıl sonra 10 katı fiyatına satıcaksam hic satılıga cıkarmam valla. Bende satıyorum domainleri ;)

B

bandelas

Misafir
arkadaşlar domainler için cok isteedigimi söylediler bende 20 milyona satıyorum bunada cok demezsiniz artık yirmi milyon

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5