İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Download Sitesi (Uygun Fiyata)

***mahmut***

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Doldurulması zorunlu olan alanlar

Websitesi için istenen en düşük fiyat : 300 TL
Websitesinin açılış tarihi : 06.01.2011
Kategori, sitenin içeriği nedir : Film - Oyun- Program- Mp3 - Diğerleri
Günlük hit sayısı, kaynak link : Ortalama 2.500 Civarıdır. En Düşük 2.300 Fazla oynamaz.
Siteye kurduğum Statpress Sayacı: http://i.imgur.com/ZlWJ8.png
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler :Tüm İçerik
Hosting dahil midir : Evet 6 Aylık parası ödendi 5 ay daha var bitime. 50 gb trafik limiti 10 gb alan limiti var
Banlı olduğu sponsor var mı : Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı : Yok
Sitede yer alan yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi : WordPress
Yazılım Lisans sonlanma zamanı : Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb : Yok

Doldurulması zorunlu olmayan alanlar
WebSite adresi : PM isteyin
Satma nedeni : Başka bir site için kaynak sağlamak İstiyorum
Varsa sitenin aylık getirisi : Wupload.com'dan 10$ (Günlük) Sitedeki Linklere Alternatifler ekleyerek 30 dolara kadar gelirinizi arttırırsınız Reklamstoreden günlük 2 tl kazandırıyor.

En yüksek teklifi veren siteyi alır unutmadan söyleyeyim:

Alexa dünya sırası: 393,079
Alexa Türkiye Sırası: 3,787

Pagerank henüz 0 ama wmaraci.com dan gelecek pagerank tahmininden bakabilir isteyenler sonraki tahmini pageranka 1-2 arasında bir değer veriyor yani yükselişte. Birşey daha belirteyim site daha 6. ayında yani 6 ayda bu kadar hit yapan bir site 1 yılda uçar benden söylemesi çünkü çok ilgilendim.

Sitede: 3 Editör, 6 Yazar, 329 İçerik Sağlayıcı, 150 Abone olmak üzere 500'e yakın üye bulunmakta. Yazar daha fazlaydı ama bazılarının rütbesini aldım. Kayıt zorunlu olmamasına ve kayıt linki koymamış olmama rağmen bir şekilde üye oluyorlar :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tamam mesaj alındı
hayırlı satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5