İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık E-Ticaret 175 TL

turgutluweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar PHP E-Ticaret 175 :tl
Demo : http://ticaret.hanedanyazilim.com/
Admin : http://ticaret.hanedanyazilim.com/adminpanel/
Kullanıcı Adı : demo
Şifre : demo
E-Mail : [email protected]
Özelliklerini anlatmaya gerek olduğunu sanmıyorum Demo adresten girip inceleyebilirsiniz arkadaşlar

Almak İsteyen Arkadaşlar İçin İletişim Bilgilerimiz Adresimiz Ofis ve Cep Telefonlarımız ve Banka Bilgilerimiz PM den Verilicektir Şimdiden Çok Teşekkür Ederiz Saygılarımızla.

Hanedan Yazılım

Script benim tarafımdan yazılmış olup satış hakkı olmadan arkadaş satış konusu açmaktadır. diğer bilinen forumlardada aynı şeyi yapmıştır.Bir başka arkadaşında emlak scriptini satışa koymuştur.

Mod'ların gerekeni yapacağından eminim.

Scriptlerin satış adresi www.firmasistemi.com'dur.

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben bu scpriti aldığım arkadaşın 2 saattir banka hesap ve iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışıyorum öncelikle aldığım arkadaşla benim anlaşmam çok sıkışığım acil para lazım dedi çalışıyor dedi demoyu test ettik çalışıyor idi ve 100 TL ödeyerek biz bunu aldık alırken şartım şu idi ben bunu alırım ama satarımda olur dedi scpriti kendisinin yazdığını söyledi bana bu scpriti satan kişinin adı Engin Ankaradan msn adresleri [email protected] ve [email protected] ben ödemeyi misli.com hesabına yapmışım misli.com müşteri numarası : 11042500901006
DEKONT T. GARANTİ BANKASI A.Ş.
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Vergi No : 8790017566

MISLIC ŞANS OYUNU ÖDEMESİ TAHSİLATI

ŞUBE ADI : ESKİ GARAJ
MÜŞTERİ NUMARASI : 9926647
HESAP NUMARASI : 727/6642302
İŞLEM TARİHİ : 25/04/2011
VERGİ NO : 1100299662
İŞLEM YERİ : INTERNET

DÜZENLENME TARİHİ: 10.06.2012
IBAN:TR68 0006 2000 7270 0006 6423 02

SAYIN
HASAN AYDEMİR
OVAAKÇA MAH. NİLÜFER T APT.

MERKEZ/BURSA

KURUM : MİSLİ.COM
FATURA TİPİ : ŞANS OYUNU ÖDEMESİ
FATURA NUMARASI : 11042500901006
TESİSAT NUMARASI : 32636724
ABONE ADI : E***N K*Ş

YALNIZ YüzTL.

SIRA NO : 2011-04-25-01.37.47.994791

TUTAR : - 100,00 TL

bilgiler aynen yukarıdadır. ben 100 TL ödedim scprite ödeme bilgilerim yukarıda isteyen arkadaş kontrol edebilir. bu durumda benim bir suçum yok ben mağdurum.

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben burda madurum ben scpriti satın almışım hangimiz olsa 300 400 tl lik scpriti adam sıkşmışsa 100 tl ye almaz biz niçin scprit alıyoruz satmak için satmayacaksak niye alalım ama yazan arkadşalar domaine lisanslasa bu sorunlar yaşanmaz yazan arkadaşıma dedim ki ben madurum o arkadaşta benim mağduriyetim ne olucak diyor peki ben soruyorum scpriti siz yazmış olabilirsiniz sitenizde scpritin 2. 3. şahıslara satılamayacağı ibaresini koymamışsınız scpritinizi yazmışsınız ama domaine lisanslamamışsınız peki siz mağdursunuz da ben mağdur değilmiyim bu gün benim başıma geldi bu yarın sizlerin başına da gelicek ben yarın bu scpriti bursada bir firmaya sattım diyelim sitesini açım yine yine aynı şekilde siz olmaz diyeceksiniz dimi veya yazan arkadaşımız bizi sahtekarlıkla dlandırıcılıkla suçluyacak sanırım peki bu sorunu nasıl çözücez size soruyorum scpriti yazıp domaine lisanslamayıp tehlif hakkı talep etmeyenmi yoksa biz alanlarmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5