İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık eğlence portalı

fireelf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen minimum fiyat: 200 ytl
Sitenin açılış tarihi: 30 eylül 2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: pek çok konudan derleme
Günlük hit sayısı, kaynak link: http://extremetracking.com/open;unique?login=muaseret
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: 2 domain ve tüm içerikle herşeyiyle satılık
Hosting dahilmidir: hayır, taşıyana kadar durabilir
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet, kendi yazılımımdır
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Site adresi:www.muaseret.net / .com (iki domain birlikte)
PR değeri varsa linki (opsiyonel): pr2
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 8-10$ adsense

arkadaşlar googleda 13.000 civarı indexli sayfası var. gelen hitin %95 civarı google kaynaklıdır. sağlık, hazır sms ve turizm ile ilgili aramaların çoğunda ilk sayfada çıkıyor. uğraşamadığımdan satıyorum. ilgilenilirse iyi yere geleceğine inanıyorum.

site asp ile kodlandı ve mysql db kullanıyor. tek sayfadan tasarımı değiştirebilirsiniz. bi nevi template sistemi var yani.

fireelf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatta indirim yapılmıştır... satış günceldir.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
içerik hakkında bilği verebilirmisin. bu içerigi kendinizmi hazırlıyorsunuz yoksa farklı bir siteden asp codları ile çekiyormusunuz.

fireelf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hobichat sitenin içeriği tamamen kendi üzerinde. hiç biryerden botla filan çekmiyor. bazı bölümleri forumlarda ücretsiz dağıtılan db ler den bazılarını kendim hazırladım. bazı bölümler ise sabit sayfalar. oyun ve yazıları da admin panelinden ekleyebiliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi