İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

simple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi: pm ile gönderilecektir. (açıklamayı okumadan lütfen pm istemeyin)
satış fiyatı: 1.250 lira
sitenin yaşı: 2
Pagerank: 1
sitenin içeriği: evlilik ve Arkadaşlık Sitesi
günlük hit: 2 gündür analytics var dün 150 bugün şu ana kadar 100 hemen çıkma %10 larda.
site tüm içeriği birlikte mi satılık: evet
banlı olduğu sponsor var mı: hayır
banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
kullanılan yazılım: asp ve php olmak üzere 2 versiyonu mevcut.

Ek Bilgiler: öncelikle site benim değil bir arkadaşıma aittir. Sanal pos alamama sorunundan dolayı siteyi satışa çıkartıyor. Sitede ki tüm profiller kullanıcıların kendileri tarafından açılmıştır. Aramaların %70 i domain ismiyle gelmektedir. Sisteme her gün 5 - 10 üye geliyor. Şimdiye kadar çizgisini korumuş hiç bir hileye başvurulmamış bir sitedir. Bu yüzdende siteyi düzenli olarak kullanan bayan ve erkek üyeler vardır. Googleda, alanında ki geniş keywordlarda ilk ikide dar keywordlar da ilk 10 ile 50 arasındadır. Satışta daha önce evlilik veya arkadaşlık sitesi yönetmiş ya da hali hazırda yöneten arkadaşlara öncelik vereceğim. İşi bilen birisinin elinde sitenin çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. sitenin 1000+ üyesi bulunmaktadır.

Sitenin tek eksiği gold üyelik ödemesinin yapılabileceği bir ödeme kanalıdır.

Lütfen post kasmak için pm istemeyin. Dönüş yapma hakkım saklı.

Dünkü rapor

16h97ja.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5