İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Fake Hesaplar

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hesaplar 1 aylık

Erkek kız Karışık

1 adet profil resmi mevcut

hotmail listemden toplu arkadaşlık istegi gonderildi

300 400 kisi gönderilmiştir eminim 500 kişili bir listem var

200 adet fake hesap mevcuttur

200 hesap : 80 tl

100 hesap : 40 tl

50 hesap : 20 tl

daha alt sayıda satmıyorum pm atmayınız.

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Arkadaşı eklediğimde beni tersleyip nie meşgul ediyorsun diyerekten engelledi sanırım genç bir arkadaşımız alış veriş yaparken dikkat edin derim...

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşı eklediğimde beni tersleyip nie meşgul ediyorsun diyerekten engelledi sanırım genç bir arkadaşımız alış veriş yaparken dikkat edin derim...

Ya çok ayıp gerçekten hep kendi açınızdan bakmayın

Ben burda herşeyi belirtmişim

alıcı degilsin garip garip sorular sordun alakası olmayan

arkadaşı çok olan hesaplar sordun bende dedim ki ben orda herşeyi belirttim ve bu yüzden bu fiyata veriyorum mesgul etmekten başka birşey yapmadın.

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
garip garip sorular dediğin profillerde ki kişi sayısını sordum geri dönüşleri nasıl dedim o beni ilgilendirmez dedin bende işimi görmez saolasın dedim sende neden meşgul ediyorsun die engelledin ben 10 yaşında çocuk değilim öle küfür eder gibi engel atamazsın. Dediğim gibi iş yaparken sağlam adamlarla iş yapın böle çocuklarla uraşmayın hayırlı günler...

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
coçuk oldugum kanatine nerden vardın ?

vaktim almaktan başka birşey yapmayan insanla neyin tartışmasını yapıcam şuan bile
iyi forumlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi