İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Firma Scpriti 150 TL

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Belki Arşivinde Olmayanlar İçin Satışa Çıkartıyorum 150 TL
Demo : http://www.yazinsaat.com/
Admin panel kul adı ve şifre bilgileri PM den verilecektir.

Özelliklerini anlatmaya gerek olduğunu sanmıyorum Demo adresten girip inceleyebilirsiniz arkadaşlar

Almak İsteyen Arkadaşlar İçin İletişim Bilgilerimiz Adresimiz Ofis ve Cep Telefonlarımız ve Banka Bilgilerimiz PM den Verilicektir Şimdiden Çok Teşekkür Ederiz Saygılarımızla.

Hanedan Yazılım

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
diğer konularında başkalarının scriptini satıyordun. peki bu senin mi?

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer konuda başkasının scpritini satmıyordum dikkatini çekerim yazışmaları ve orda sunduğum banka dekontunu tekrar kontrol et istersen ve ayrıca hadi sen bu scpriti aldın diyelim 2. veya 3. şahıslara satmıyormusun ?

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
satmıyorum :) tüm hakkını satın almamışsam satmak benim hakkım değil zaten

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
şimdi bu yazılım wrz mi değil mi birisi kanıtlasın lütfen

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bu yazılım wrz mi değil mi birisi kanıtlasın lütfen

tabiki değil konu şu ben geçen yazın bi tane e ticaret scpriti aldım engin kuşmudur ne karın ağrısı dolandırıcıymış dedim bak ben bunu satarım ağbi ben yazdım falan filan dedi bende kandım aldım dün satmak istedim yazan arkadaş haklı olarak kendisinin olduğunu sıpatladı bende ödeme yaptığım dekontu ve mail adreslerinin bilgilerini verdim yani dolandırıldığımı ispatladım ve sonrasından satıştan çektim çünkü yazan arkadaş haklıydı bu scprite gelince ***** filan değil içiniz rahat olsun arkadaş dünkü olaya istinaden konuşmuş

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script wrz geçenler indirmiştim bir mail üstüne sildim sitemden sitemin adını buradan vermıyorum ama isteyene pm den verebilirim sitemde scriptler var buda vardı :S

arkadşaım lütfen bunu nerden indirdiğini hangi sitede kimin paylaştığını söylermisin

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script bende wardı emınım vardı hatta kurmustum ama sildim :S ınternette gezıyor bu script

canım kardeşim bunu geçen sene yazın biz yazdık yaklaşık 7 kişiyede sattım sattığım kişilerin msn ve telleri bende var ama bu ***** değil ha illada bu ***** diyorsanız yapıcak bişi yok konuyu uzatmanın anlamı da yok kaldırırım satıştan olur biter

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
canım kardeşim bunu geçen sene yazın biz yazdık yaklaşık 7 kişiyede sattım sattığım kişilerin msn ve telleri bende var ama bu ***** değil ha illada bu ***** diyorsanız yapıcak bişi yok konuyu uzatmanın anlamı da yok kaldırırım satıştan olur biter

Konu açılış tarihi : 11-06-2012, 14:37

scriptin bende olma tarhiyi 05.03.2012 nasil olacak ? hatta çok iyi hatırlıyorum doğum gunuumden 2 gun sonra mail gelmişti hafta sonuna denk geliyordu

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu açılış tarihi : 11-06-2012, 14:37

scriptin bende olma tarhiyi 05.03.2012 nasil olacak ? hatta çok iyi hatırlıyorum doğum gunuumden 2 gun sonra mail gelmişti hafta sonuna denk geliyordu

bak güzel kardeşim benim ben bu site üzerinden satmadım ki 7 kişiye 1 senedir satıyorum ben bunu isteyen oldumu satıyorum çevremdeki arkadaşlara sattım illa burda satmam gerekmiyor benzer bir çok scprit yazılıyor satılıyor %100 nasıl emin olabiliyorsun ben bunu anlamıyorum bunu biz yazmış olmasak kendi içimde şüpheye düşücem lütfen amacın ne anlamıyorum ama lütfen artık yeter

hanedan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
laylahe illellah daha sana ne kadar söylicem ***** değil diye işinize geldimi ***** gelmedimi ***** oluyor yeter kardeşim milyon kere açıklama yaptım fesuphan Allah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5