İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Forum Sitesi.. Detaylar içeride..

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
İstenen minimum fiyat: 1,000 Tl ( Hemen Al )
Arttırma : 50 Tl Minimum..
Sitenin açılış tarihi: 24 Aralık 2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Forum
Günlük hit sayısı, kaynak link: 1000 + Gir alexa bak
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Hepsi
Hosting dahilmidir: Evet
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: SMF
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi: Nevarki.Com
Satma nedeni (opsiyonel): Zaman yetersizliği , İlgilenemedim zaten adam akıllı.
PR değeri varsa linki (opsiyonel): 0 Galiba
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): 646,836
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel):İlk kez Adsense koydum Haftada 4 $ felan.Ya dizilişten Ya bilmem neden. siz bilirsiniz. Ugraşacak vaktim yok.
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 21,410
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): Konu Açılış Tarihinden 10 Gün Sonra

Satıcının eklemek istediği notlar:

Alexanın 115 K lara geldiginide Gördüm PR nin 4 E.. Google İndexin 145.000 E Geldiginide :) Ama işte zamanım yoktu devam edemedim.. Edemiyorum da.

Konular: 144.117, Mesajlar: 717.194, Üyeler: 21.410

Şimdiden alıcı arkadaşa hayırlı olsun..

Not: Nevarki.Com İsim Bile Yeter :)

adam akıllı yorumlar lütfen.. İlgilenmeyen ise hiç yorum yazmasın.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RapMaster, 1,5 sene önce 1.000 tl verenler oldu..

1k hitli siteyi 10 k da yaparsın. Ben ugrasamam bişeyle.. Domain yaşını kontrol et istersen ve ismin güzelliginede bak..

PR imiş, Alexa imiş, Google İndex imiş, Hit imiş, Bunlarla ugraşırsan 10 k da yaparsın pr 4-5 te alexa cart curt ta.. Bunlar zor şeyler değil.. Ama ilgilenecek vaktim yok keyfimde yok..

Hitmiş 1k imiş :)

Konu güncel..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güldürme yahu neyse ona göre satarsın siteni varsayımlara göre sitemi satılır iyi o zaman herkes aynı şekilde satar. 1000 TL veren ya dolandırıcıdır yada seni kandırmıştır hiç bir zaman tekliflere bakarak sitene fiyat biçme 10 kişi teklif verir 1 i ödeme yapar internet aleminde bu böyledir deneyimlerle sabittir.. Max 300 TL eder onu da veren çıkar mı bilmem. Hayırlı satışlar..

Bu arada ben aylık 200 tl gelirli legal forumu 1000 e satamıyorum hit,pr vs. herşey var ama alıcı yok :)

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 200 gelirli forumu 1000 e satamıyorsun ? :)

Valla domain yaşı ve ismi yeter.. Malım Bu yiyene.. Alana.. :)

Konu güncel..

robben69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güldürme yahu neyse ona göre satarsın siteni varsayımlara göre sitemi satılır iyi o zaman herkes aynı şekilde satar. 1000 TL veren ya dolandırıcıdır yada seni kandırmıştır hiç bir zaman tekliflere bakarak sitene fiyat biçme 10 kişi teklif verir 1 i ödeme yapar internet aleminde bu böyledir deneyimlerle sabittir.. Max 300 TL eder onu da veren çıkar mı bilmem. Hayırlı satışlar..

Bu arada ben aylık 200 tl gelirli legal forumu 1000 e satamıyorum hit,pr vs. herşey var ama alıcı yok :)

bende 20 günde 350 tl kazandığım bloğumu satmaya kalktım 500 e kimse yüzüne bile bakmadı daha yeni diye 5K da hiti vardı. bu fiyata satamazsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5