İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik > FUTBOL.Gen.TR

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ersinkoc, turkgenden domaini zamanında istemiş heralde.
turkgencin istediği para çok gelince tilt olmuş.

turkgenc arkadaşa domaini verde "yapacaklarımız" başlığı altına ekleisn zuahauha

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiyureklim' Alıntı:
Arkadaşlar Lütfen...

ProjeProje.Com = ErsinKoç = 100-200 Pr si yuksek Gen.tr domaini aldınız yaptiniz yada bazilari yapimda Tebrik ederim yatirim yapmişsiniz.

TurkGenç netline.com.tr = Sizlerde birçok Gen.tr domaini alarak Spam yapiyorsunuz Parasını vermişsiniz tabiki kimse karişamaz.

Birbirinizin kalbini kirmanız gerekmiyor. Sadece satarken domainleri daha onceden nicin aldıgınızı yada acıkca spam yapmiştim bununla demeniz yeterli olurdu.

Burası bir forum zaten birbirinizi tanıyorsunuz birbirinize laf atacagınız,kafanıza göre takılacagınız bir yer degil burası Lütfen...

ben elemanla eğleniyorum :) spor.gen.tr de bende 100 lerce jenerik isim de bende zamanında turkiye.gen.tr de benimdi. isteyen archive.org dan bakabilir. sadece nic.tr in gazabına ugradık. bu arkadaşlar yapamacayakları haltın altına yattılar şimdi parasız kaldılar üçe beşe satacaklar ellerindekileri. Yazık olacak kısacası. :) Bu herifi heryerde banlamışım buradan laf sokaım :D

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burakmert' Alıntı:
ersinkoc, turkgenden domaini zamanında istemiş heralde.
turkgencin istediği para çok gelince tilt olmuş.

turkgenc arkadaşa domaini verde "yapacaklarımız" başlığı altına ekleisn zuahauha

domain istemek? :) komik cocuk. domaini hırsızlık yaparak nic.tr acıklarını kullanarak ele geçirdiler. (şimdi sazan atlayacak calmadık etmedik diye) Neyse bi tezek yapacakları yok ehehe beklioruz. Para lazımsa domain de istemez istesinler kredi acarız :D

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ErzurumLu arkadaşım seni Tebrik ederim. işte ticaret budur. seni çekemeyenler çatlasın. ben alsaydım o domaini baktım işletmeyecem alıp satardım. Ve banada hiç kimse karışamazdı. sadece sağdan soldan laf atardı. onada ben tın derdim...

T

turkgenc

Misafir
nightprince' Alıntı:
ErzurumLu arkadaşım seni Tebrik ederim. işte ticaret budur. seni çekemeyenler çatlasın. ben alsaydım o domaini baktım işletmeyecem alıp satardım. Ve banada hiç kimse karışamazdı. sadece sağdan soldan laf atardı. onada ben tın derdim...

artik muhattap bile almiyorum zaten kardes.

goruslerin icin sag ol, eyvallah :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ayıpdır tartışmayın domain kiminse ne isterse yapar ister gen.tr olsun isterse ne halt

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aNlıyamadım giTTi adam saTmak istiyorsa satar yane Nie Konuyu Böle değişik yonlere çeKiyorsunuz Netline.com.tr ben 1 yıldan fazladir çalişirim ircde versiyonumda neTLine editlenmiş versiyonu yane Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım genede seviyel i bir orTamda devamö eTse daha iyi Olurdu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5