İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Gelirli Site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun vadede kazancınıza kazanc katacak, geliri her daım artabielcek bir sitedir.

Site adresi : .com domaindir / Pm ile gonderılecektır / Önceki siteler için backlınk amaçlı flood mesajlar atılıp durdu o sebeple vermıyorum

Sitenin aylık getirisi: Aylık 300 - 450 $ civarı / Kategorısınde gelişlen olaylara gore gunde 30 $ kazandığıda oluyor 10 $ kazandığıda ancak ortalaması gunluk 10$altını gormuyor ve genelde 13 - 15$arası getırıyor.

Ağustos : 425 usd
Eylul : 190.xxx 2.9xx 1,53% 1,x $ 265$ (2 hafta kapalı kaldı)

Eylul ayı zıyaretçi sayısı : 101.000 Sayfa gosterımı : 205.140 Arama motoru trafiği : % 90,36

Sitenin açılış tarihi: 1 yaşında

Kategori, sitenin içeriği nedir: Borsa, Ekonomi ve Altın Haberleri ve guncel bilgiler

Günlük hit sayısı, kaynak link: 2000 Civarı. Günlük 10.000'e kadar çıkabiliyor ( Altın, ekonomideki ani gelişmeler vb. durumlar)

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 Yaşında , Pagerank 4

Alexa : 500K

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tamamen satılıktır

Hosting dahil midir: Hayır

Banlı olduğu sponsor var mı: Yok

Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet

Yazılım lisans sonlanma zamanı:
Wordpress alt yapısı kullanılmıştır.
Teması Özel olarak yaptırılmıştır, piyasada aynı temadan başka yok sadece bu sıteye ozel, bu sıte için tasarlanmıştır.
Piyasada aynısından varsa bızım temayı aşırmış demektir.

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Ekstra Notlar :

* Site 8 aydır aktif olarak yayın hayatına devam etmektedir,
* Sitede Altın ve Gümüş Fiyatları botu bulunmaktadır, özel olarak yazdırılmıştır, (İMKB'den çekilmemektedir, bu nednele sıkıntısızdır),
* Bunun yanısıra büyük bir Forex firmasından Hisse Senedi yayınlanması anlık takip için teklif geldi, onlar ayarlıyorlardı fakat ben ilgilenmedım. Bugüne kadar komisyonlu çalışmam için 4 - 5 forex sitesinden teklif geldi ancak kabu letmedim benim kazanç alanıma girmiyor, açıkcası takıbı ıle uğraşamam.

* Site içeriğinin %80'i özgündür, ilk açtığım günlerde kopya içerik giriliyordu, son 3 aydır özgün içerik girilmektedir,
* Günlük maksimum 30 dolar kazandırmıştır, son 1 aydır 10 dolardan aşağı düşmemiştir
* Açıkcası optimizasyon konusunda sıkıntı vardı, onları halletmeye çalıştık, tema sorunları, hosting kaynaklı kapalı kalıyordu ara sıra bu nedenle istikrar konusunda biraz sıkıntı yaşadım kazancda, ama hitde herhangi bir kayıp olmadı.
* Sitenin hitleri Cumartesi ve Pazar günleri düşüş göstermekte, piyasalar kapalı olduğu için.
* İyi sıralama alan bir sitedir, eklenen makale başlıkları genelde 1.sayfadan çıkmaktadır.
* Dandik, spam patlayan siteler ile aynı kategoriye koymazsanız sevınırım, gerekli sayıda backlinki bulunmaktadır, heklink vb. hiçbir çalışma yapılmamıştır.
* 300 e yakın özgün makale bulunmaktadır, sadece makale ucretinden hesaplarsak makaleler dahi 600-tl cıvarı tutmaktadır.

Sitenin satış fiyatı : 8.000-TL dir.
Link satış vs. gibi alımlar hariç, Adsense 8 aylık ortalama gelir + tasarım, bot vs. baz alınmıştır.

Bu yıl 4. buyuk sıte satışımdır, bilen bilir, tanıyan tanır, bugune kadar sattığım hiç bir site, satışsornası sorun yaşamamış, alıcılara kazanc sağlamış sitelerdir.

Lütfen ciddi alıcılar, bu işe sermaye yatırabilecek ve internetten kazanç sağlamak ısteyen, site ile ilgilenebilecek kabiliyette ve yeteneğe sahip kişiler irtibata geçsin.

mtes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı, 6 aylık hit ve gelir tablosu ve düşündüğünüz son ücretle birlikte telefon numaranızı pm alayım lütfen

data0838

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2011 deki konuyu hortlat mışsınız site coktan satılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5