İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık google'de anında index alan 2004 kayıtlı mobilya dekorasyon sitesi

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede 500 küsür tane yayınlanmış makale bulunmaktadır. Siteye yazı yazıp taslak olarak kaydettiğiniz zaman kayıtlı bir eklenti sayesinde belli aralıklarla konu atımı yapılmaktadır uzun zaman girmeseniz bile kendisi yayınlar siteyi güncel tutar , sizde bu şekilde kolayca site ile yazılarınızı yazdıktan sonra zamanlayabilirsiniz.

Site içeriğinde yerli yani türkçe olarak mobilya ve dekorasyon içerikli siteye uygun makaleler bulunmaktadır.

Domainin kayıtlı olduğu firma : Godaddy.com (İç transfer paneller arası ücretsizdir.)

Satılınca arkadaşa verilecek olanlar : Domain + Full site içeriği

Site içine sayyac koyulmuştur. Bu site bu fiyata kaçmaz dostlar.

Açılış fiyatı : 40 TL

Artış fiyatı : 2 TL

Hemen al fiyatı : 79 TL

Artırım bitiş : Son dostumuzun teklifinden itibaren 1 gün (24 saat) içerisinde sona erer.

Bitiş tarihi : 01-09-2012

Site adresi : www.aslandagmobilya.com

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain süresi 1 sene uzatılmıştır fiyatta bir değişiklik yoktur uzatmaya 15 TL verdim. Ortalama yaklaşık olarak 20-30 filan hiti bulunmaktadır bayram üzeri olduğu için çoğu sitelerde olduğu gibi belli bir hit düşüklüğü bu siteyede yansımıştır bayramdan sonra tekrar eski haline dönecektir , ilgilenirseniz daha hitli ve gelirli olur ben ilgilenemiyorum diğer sitelerimin çoğunluğundan bu site ile ilgilenemediğim için elimden çıkarıyorum bir sorunu bulunmamaktadır , kafanıza ne takılırsa sorabilirsiniz en kısa sürede size dönüş yapar bilgi veririm.

Saygılar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5