İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Haber Portalı Kendi yazılımım

veritabani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KREDİ KARTI İLE ALMA İMKANI FİYAT 375 TL

Sistemin Özellikleri

* Sınırsız ana kategori .
* Sınırsız alt kategori .
* Farklı görünümlerde haber modülleri bulunmaktadır. ( Burayı admin Bloklar menüsünden inceleyiniz.)
* 6 Ayrı seçilebilir blok şekli .
* Kendi bloğunuzu hiçbir program kullanmadan yönetim panelinizden oluşturabilirsiniz .
* Bloklarda yönetim panelinden tek tıklamayla yer değişimi .
* Full SEO bulunmaktadır || Sitenin hiçbir yerinde kesinlikle normal link yoktur .
* Foto Galeri .
* Video Galeri . (Video Galeri Özel video bot’da eklenmiştir .)
* İlanlar. ( Açtığınız kategorilerde ziyaretçiler iş, eleman, 2. el vb. ilanlar girebilirler.)
* Firma Rehberi . (Açtığınız kategorilerde ziyaretçiler firma ilanlarını girebilirler.)
* Sınırsız reklam alanı.
* İstediğiniz bloğun altına üstüne yanına sağına soluna bannere iç sayfalara yönetim panelinden reklam ekleyebilirsiniz .
* Detaylı haber arama .
* Yorumlu anket sistemi . (Ziyaretçiler açılan anketle ilgili yorum yazabilirler.)
* Yazarlar . Siteye istediğiniz sayıda yazar ekleyebilirsiniz. Yazarlar yöneticiden bağımsız olarak sizin verdiğiniz şifreyle giriş yapabilir ve yazılarını girebilirler. Admin onayıyla yazar yazıları aktif edilerek sitede yayınlanır.
*Borsa Modülü
* Hava Durumu .
* En çok okunan habeler.
* En son eklenen habeler.
* Son yapılan yorumlar .
* En çok izlenen videolar.
* En son eklenen videolar.
* En çok izlenen foto galeri.
* En son eklenen foto galeri.
* Videolu haberler .
* Özel Haberler .
* Her ana kategori altında kendine ait manşeti bulunmaktadır .
* Ziyaretçilerin üyelik gerektirmeden haber gönderebilir ve onay ile sitede yayınlanır .
* RSS .
* Sitene ekle .
* Editör ekleme. Siteye editör ekleyebilir ve bu editörlere istediğiniz bölümlerin kullanımı için yetki verebilirsiniz.
* Yönetim panelinde ziyaretçilerin kaç defa,
- hangi adreslerden,
- hangi arama motorlarından,
- hangi arama kelimeleriyle geldikleri istatistikleri tutulur .

* Yönetim panelinde her kategorinin kendi haber botu bulunmaktadır . Haberleri ister botla isterseniz elle girebilirsiniz.
* Yönetim panelinde Photoshop'a gerek duymadan orta düzey resim işlemlerini Sanal Photoshop Programımızla yapabilirsiniz .
* Yazar ve haberlere onaylı yorum yazılabilmektedir.
* Haber arama yapılabilir.
* Yönetim panelinde tüm blokların kategori yazan kısımlarındaki resimlerin renklerini önceden belirlediğimiz renklerle değiştirebilirsiniz .
* Yönetim panelinde En çok yorumlananlar, Hava Durumu, Borsa, Haber arama, Sizden gelenler, En çok okunanlar, Anket v.s. bloklarını ekleyebilir ve silebilirsiniz.
* Site google da çok hızlı indexlenmektedir.

http://www.haber-scripti.com/ üzerinden demo yu inceleyebilirsiniz .

Demo : http://v1.haber-scripti.com
Yönetim Panelini :http://v1.haber-scripti.com/yonetim

Kullanıcı Adı ve Şifre :

demo
demo

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yazılım sade, şık ve hızlı, iyi satışlar.

veritabani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tşk.ler kardeş lütfen yorumlarınızı bekliyorum .

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Efendim elinize sağlık beğendim lakin üst kısımdaki linkler yanıp sönmeli yani tab menü şeklinde olsa daha iyi olurdu :) kutlarım tabi harika bir iş çıkmış. Hayırlı satışlar..

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba,

Ücret hakkında özel mesaj gönderebilirmisiniz, uygun olması durumunda satın alabiliriz.

byazk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu doğru kategoriye taşındı.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çok güzel görünüyor.
Yalnız editör ekleme varmı ben göremedim.
Birde yorum bölümüne,facebook hesabı ile giriş yapma ekleyebilirsin.

veritabani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editör ekleme kısmı yonetim panelinde admin sayfasında bulunuyor en altta admin listesi var orda admin silme ve yetki işlemleri var orada yönetim panelinin istediğiniz kısımlarını kısıtlaya biliyorsunuz istelinen eklemeler tasarım ile ilgili olmadığı sürece yani sadece yazılımsal olmak şartıyla yapılır.

ahmeterkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi haber botları mevcut? fotograf galerisi içinde botlar mevcut mu?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaşlar botlu veya botsuz aynı rakamı 650 tl talep ediyorlar, birkaç ay önce kendileri ile görüşmüştüm buradaki belirttiğiniz fiyatı düzeltin o zaman demiştim halen düzeltilmemiş, yazılım iyi fakat ticari anlayış zayıf.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
amacim satisinizi baltalamak degil fakat bu script yada sistemin temasi haberalan.com da da vardi aynisi..hatta header aynisi...

iyi satislar dilerim

veritabani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacim satisinizi baltalamak degil fakat bu script yada sistemin temasi haberalan.com da da vardi aynisi..hatta header aynisi...

iyi satislar dilerim

Yorumunuz için tşk.ler ama kesinlikle birebir aynısı olduğunu sanmıyorum bahsettiğiniz sitenin. Çalışmalarımın psd dosyaları halen arşivimde durmaktadır benzerlik olabilir ki benzerliğide bizden kopya çekmiş olabilirler diye olabilir diyorum artı bu script noterli tasdikli evraklı bana ait bir yazılımdır tüm kodları kendim yazdım tüm tasarımı kendim hazırladım anasayfa arayüz çalışmaları tabi ki başka sistemlerden de örrnekler alınıp güzel tarafları seçilip küçük benzetmelerle kendi çalışmalarımıza eklenmiş olabilir ama tamamen bir sitenin bir bölümünün bir yeri alınıpta editlenip eklenmemiştir bir tek bu sitede bu başlıkta konum yok bir çok sitede var artı bi kurnazlığım olsaydı bu kadar cesaret edemezdim ve her tarafta kendi kodlamam ve tasarımım diyemezdim mutlaka bir gün bir yerde biri beni düşürürdü. Bu arada yeni versiyon çalışmalarımıza başladık aklıma gelmişken onu da yazayım birkaç tane özellik yazıyorum .

1. Foto ve Video Galerisi olan haberin içerisine galeri linki.
2. Kayan Foto ve Video Galeri bloğu olacak.
3. Kendi sayfanı hazırla bölümü (Siteden bağısız sayfa size özgü).
4. Foto galeride sayfa yenilenmeden geçiş.
5. Video ve Foto galeriye yorum ekleme.
6. İlan ve Firma rehberi kendi içerisinde başlı başına ayrı bir sayfaymış gibi tasarım.
7. Video Botu.
8. Günlük gazeteler.
9. Döviz bilgileri | Altın, Dolar, Euro v.s.
10. Zamana bağlı haber yayınlama. Önceden eklenmiş haberlerin belli aralıklarla haberlerin kendiliğinden aktif olması.
11. 5 Ayrı Manşet seçilebilir.
12. Mail list bölümü.
13. Günlük haber bülteni gönderme.
14. Her kategoriye RSS beslemesi yapılacak.
15. Üyelik sistemi olacak
16. Hürriyet benim sayfa’mın minyatürü üyeler için.
17. Yöneticiye bağlı yorumlara üyeler veya tüm ziyaretçiler yorum yazma izni verilecek
18. Hangi haberi kim eklemiş
19. Yazara yorum mail’i
20. Bilgi Yarışması
21. Seçilebilir çok sayıda hazır tema

necati66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail adresinize 2 kez mail atmıştım, geri dönüşünüz olmadı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5