İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Hazır Görüntülü Sohbet Sitesi

Freeee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenemediğimden dolayı 3-4 aydır faal hazır 10-15 modeli ve üyeleri bulunan kredi kartı sistemi, mobil ödeme ve havale ile süre satılabilen, alan kişinin aldıgı günden itibaren para kazanmaya başlayacağı görüntülü sohbet sitemi domainiyle beraber satıyorum. scriptin lisansı ömürlüktür ve tamamen yasaldır. iyi reklam çalışması ve seoyla zaten bir kaç kelimede listelerde olan site ilgilenebilecek ve bu işten anlayan arkadaşa çok temiz paralar bırakacaktır. ilgilenen arkadaslara site adresi pm olarak verilecektir . istedigim fiyat 3.750 Liradır. çalıştırdıgım sürece az bir reklam bütçesiyle kazandıgım para 7-8 bin civarıdır. Ekteki resimlerde mobil ödeme raporum ve banka havalelerinin cogunda kullandıgım misli gönderim özetleri vardır. kredi kartıyla yaptıgım satışta 3380 liradır [email protected] 0507 4062513

Not: istedigim ücretle yaptıgım iş arasında çelişki var demeden önce benim bu işi 3 ay gibi bir zamanda yaptıgımı unutmayın ve bu işten az cok anlıyorsanız bu işlerin yüksek reklam bütceleriyle ve seoda bilgili kişilerle oldugunu heralde biliyorsunuzdur. onun için düz mantıkla yapılan iş ve istenen parayla çelişki var yazmadan önce biraz düşünün

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5