İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Satılık Hit Programı Google Alexa Dostu Sınırsız Hit 10 TL

KRAL_SECO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar program için kredi felan gerekmez sınırsızdır yabancı bir siteden buldum ben kullanıyorum kendi türkçeye çevirdim sitenize yurt dışından ziyaretci aktarıyor hiç bir sorun yokdur google alexa gibisinden .

Çalışması sadece sitenizin linki yazı başlatıyorsunuz 5 ile 20 dk arası sitenizde kalıyorlar 3 4 sayfa dolaşıyorlar 500 ile 20k hit arasında ziyaretci oluyor kesinlikle gerçek ziyaretçidirler gerçek olup olmadıgını google analystic veya sayyac.com gibi sayaç sitelerndende öğrenebilirsiniz .

Ödemeler paypal üzerinden yapılmaktadır programı alanlara ben TeamViewer dan baglanıp nasıl calıstıgını göstericem ulaşım için [email protected] ekleyebilirsiniz ...

Benim google analystic'den bir görüntü bende analystice yeni üye oldum gördüğünüz gibi ..

Program hakkında bilgi almak isteyenler pm atabilirler.

32v4u.jpg

Satış sadece paypal üzerindendir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5