İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Hosting Sitesi

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(Arkadaşlar konuya girmeden önce belirtmek istiyorum: müşteri değilseniz mesaj atmayın. Fikir sahibi olmak ya da bir şeyler öğrenmek için bu konuyu açmıyorum.)

......hosting.com
......host.com
......soft.com
şeklinde 3 adet domain.
ayrıca 8-9 tane müşteri var ve çoğunluğunun hosting hizmetini yenilemeleri gerekiyor. Dolayısıyla bir e-mail gönderilerek yıllık yenileme yaptırmak mümkün olabilir.
Mevcut bir Reseller hesabım var ve kendi sitelerimi başka bir server 'a aldım.

Satılan şey:
**3 adet alanadı.
(isteyen kişiye ücretsiz bir hesap açtırılarak devredilecektir. Karegen.com 'da hesabınız var ise direkt devredebilirim.
**basit tasarım.
**müşteriler.(bunun bir kazanç olanağı olduğunu düşünüyorum.)

Satma nedenim: müşterilerle gerektiği gibi ilgilenmeme karşın bu işi optimal hale getiremedim ve diğer işlerim nedeni ile gerektiği gibi ilgilenemeyebileceğimi düşünüyorum.

Beklentim: binlerce $ lık bir teklif olmayacağını biliyorum, ama lütfen "20$ eder 3 tane domain" gibi dalga geçici mesajlar atmayın.

NOT: Lütfen reseller hostların kötülüğü, bu işi yapamayacak kişilerin bulaşmaması gerektiği vs. konularla ilgili bir yanıt vermeyin. Hatta bu fiyat etmez, alınmaz.. vs gibi mesajlar da atmayın.
Nasıl mesaj atabilirsiniz? çok basit. "ilgilenebilirim bana detaaylar hakkında bir özel mesaj atın" şeklinde bir mesaj çok uygun olur. Tabii kelimeleri değiştirebilirsiniz. Ama ağlamak için mesaj atmıyorum, paraya ihtiyacım var bu nedenle bu konuyu açtım. Herhangi bir fikir vermek isteyenler olabilir tabii iyiniyetle. Lütfen böyle birşey var ise özel mesaj atın...

Saygılar...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bir insanin su aciklamalari yapmak durumunda kalmasi, forumun ne kadar huzursuz bir yere donustugunun isaretidir, cok haklisin. Umarim bu tarz mesajlar takip etmez.

-Ilgilenebilirim bana detaylar hakkinda ozel bir mesaj atin-

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Bir insanin su aciklamalari yapmak durumunda kalmasi, forumun ne kadar huzursuz bir yere donustugunun isaretidir, cok haklisin. Umarim bu tarz mesajlar takip etmez.

-Ilgilenebilirim bana detaylar hakkinda ozel bir mesaj atin-

Merhaba,

ben forumun huzursuz bir yere dönüştüğüne tam olarak katılmıyorum. Ama bunu yapmak için elinden geleni yapanlar var tabii ve bunu kastediyorsanız haklısınız. Benim yazımda belirttiğim hususlara dikkat eden çok kişi var ve bence ben dahil bir çok kişi bu forumdan çok iyi faydalanıyor. Ama, 10 tane beyazın içindeki bir tane SİYAH bu pamuk gibi beyaz topluluğu kirli bir gri renge dönüştürebilir. Ben de bu tür bir olumsuzluk oluşmasını engellemek için sık sık mesajlarımda belirtiyorum bu tür cevaplar yazılmamasını.
BU mesajım da özellikle bir ihtiyaç sonucu açıldı ve ihtiyacım olmasa zaten kesinlikle domain satışı yapmam. Bir şekilde konunun iptal edilmesi için herkesin kötülük yapması gerekmiyor. Bir kişi gelip "10$ anca eder" şeklinde kötüniyetli bir mesaj attığında konu iptal olacak. "diğer kişiler bak mesajı saygılı bir şekilde okumuş" denmeden konu bu yönde uzayabilirdi.

Sonuç olarak özel mesajı gönderiyorum mümkünse bana daha sonra fiyat teklifini bu mesaja yanıt vererek bildirin ki diğer ilgili olabilecekler de fiyat teklifini görebilsin..

Saygılar..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Anliyorum.

Oncelikli olarak ben domain isimleri ile ilgilenmiyorum. Bunun sebebi zaten ek bir site acmak istememem. Musterileri transfer etme konusunda ilgileniyorum.Yalniz sanirim yillik odeme plani oldugu icin gecis yapip yapmayacaklari kesinlik degil.Hepsi yillik odeme mi, yillik odeme ise dolum tarihi, hangi paketler vb. ozelliklere gore bir sey soyleyebilirim. Tabi siz komple paket olarak satmak istiyorsaniz baska tabi.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir bütün olarak satmayı düşünüyorum. verilebilecek olduğunu düşündüğüm fiyatın yarısından çoğu bana kalırsa domainler eder.
Hatta çoğu yabancı da bu domain isimlerinden haz eder bence iyi bir tasarım ile..

bu nedenle düşük ya da yüksek komple bir fiyat verin lütfen. isterseniz siz müşterileri transfer edip domainleri de bitene kadar sedo ya yönlendirin orası sizi ilgilendirir tabii.

saygılar..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Domain isimleri tam olarak nedir ?

domain isimlerini özellikle vermedim.
ilk mesajı okursanız yazdım. eğer ilgileniyorsanız özel mesaj gönderin ...

saygılar..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belirli bir fiyat söylemenin faydası olacağını düşünüyorum.

** 250 USD. **

Paypal kabul edilir :)

teklifleri bekliyorum..

Hosting işine girecek kişiler için güzel domainler ve hazır müşteriler..

saygılar..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide 8 musteri yillik 50 milyondan hesaplarsak 400 milyon domainlerine de 100 milyon verirsek 500 milyon diyelim alacak kisi senin musterilerden yillik para alacak cok fazla bir musteri degil ki 8-9 tane. domain isimleri belli degil hic birsey belli degil kim nasil ciddi dusunsunde gelsin ki. Ben satayim sana 250 USD 'ye benim hosting firmami. Yalnis benim hosting firmam 22 tane kurumsal firmayi 29 tane de kendi sitemi host ediyor. :) Musterilerimi vermem sadece domaini mi veririm :p

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
iyide 8 musteri yillik 50 milyondan hesaplarsak 400 milyon domainlerine de 100 milyon verirsek 500 milyon diyelim alacak kisi senin musterilerden yillik para alacak cok fazla bir musteri degil ki 8-9 tane. domain isimleri belli degil hic birsey belli degil kim nasil ciddi dusunsunde gelsin ki. Ben satayim sana 250 USD 'ye benim hosting firmami. Yalnis benim hosting firmam 22 tane kurumsal firmayi 29 tane de kendi sitemi host ediyor. :) Musterilerimi vermem sadece domaini mi veririm :p

Hocam çeşitli şekillerde rica ettim, ne yapmam gerekiyor anlaman için?
Benimle uğraşmak zorunda mısın?
Teklifilerinizi yazın diyorum, kritik yapmanıza ihtiyacım yok diye de yazdım.
"Ne kadar akıllısın" ya da "sen pazarlık etmek istiyorsun" da diyemiyorum. Hosting firmam var demişsin. Nedir istediğin? Yazdıklarını anlamadım tam olarak.
Bana son bir şey söyle.
Nedir isteğin? daha ucuza mı satın almak istiyorsun?
"yok sadece sizin mesajınızı boşa çıkarmak istiyorum" mu diyorsun?

Bir amacın var ise yaz lütfen.
Yoksa bu şekilde benim mesajlarıma cevap verme lütfen.. bilgiye fikre ihtiyacım yok.

saygılar..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange Arkadasimdan yazdigim mesaj icin ozur dilerim. Mesajimin dengesiz oldugunun yeni farkina vardim. Rahatsizligimdan dolayi bazen ne yaptigimi bilmiyor yazdiklarimi unutuyor davranislarimi kontrol edemiyorum. Tekrar uzgunum boyle bir mesaj attigim icin.

Ozur dilerim iyi calismalar...
( Closed )

T

TIP

Misafir
geçmiş olsun dostum

--------

bilgileri özelden atarsan almayı düşünebiliriz

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım bana teferruatlı bir özel mesaj atarsan ilgilenebilirim... Domainlerin isimlerini, kaç müşteri olduğunu ve yıllık mı aylık mı anlaştığınızı , hangi aya kadar yada hangi tarihe kadar hangilerinin ücretlerini aldığınızı felan yazarsanız düşünebilirim... Benimde iyi müşterim var ve yeni bir domain adı altında bu işe tam olarak girmek yani sadece bu işi meslek edinerek başlamak istiyorum... Benim içinde faydalı olabilir düşüncesindeyim eger bilgiler bana uygun gelirse... İyi çalışmalar...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgileri mesaj olarak attım.
çabuk değerlendirirseniz memnun olurum.
çok acelem var..

saygılar
SempatiX' Alıntı:
Arkadaşım bana teferruatlı bir özel mesaj atarsan ilgilenebilirim... Domainlerin isimlerini, kaç müşteri olduğunu ve yıllık mı aylık mı anlaştığınızı , hangi aya kadar yada hangi tarihe kadar hangilerinin ücretlerini aldığınızı felan yazarsanız düşünebilirim... Benimde iyi müşterim var ve yeni bir domain adı altında bu işe tam olarak girmek yani sadece bu işi meslek edinerek başlamak istiyorum... Benim içinde faydalı olabilir düşüncesindeyim eger bilgiler bana uygun gelirse... İyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5