İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık İl,Haber,Tanıtım portalı sitesi...

ugur1502

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi: nevsehirli . com
İstenen minimum fiyat: 150 ytl
Kategori, yazılımın içeriği nedir: İl,Haber,Tanıtım portalı sitesi...
Lisans bilgileri: Sınırsız lisans
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır telif hakkı php nuke'ye ait olup ücretsiz kaynak kodlu bir yazılımdır...

Merhabalar, uzun zamandır kullanmış olduğum php nuke kodlamasından oluşan haber veya portal olarak kullanabileceğiniz nuke içerikli sitemin temasını,eklentilerini ve bloklarını satıyorum. Sistem php'dir. İçerisinde bir köy veya şehir sitesine gidecek modüller mevcuttur. Dilerseniz taba özgün aspx,asp,jsp,htm,html şeklinde de teslim edebilirim. Googlede kısa sürede en başa çıkmak istiyorsanız full sağlam seolu bu portalı 150 ytl'ye vereceğim... Dilerseniz harici modüller yada temalarda yapabilirim... Pm ile bilgi vermeniz yeterlidir.

Demo : nevsehirli .com

Sistem hakkında yorumlar ve paket hakkında bilgi : eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=38851&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5