İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Satılık İnci Sözlük Hesapları (dötüncü nesil)

Wolfenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık İnci Sözlük Hesapları "dötüncü nesil"

inci.png

Dördüncü nesil inci sözlük hesaplarım bulunuyor. Beşinci nesil rütbesi gelmeden hemen önce baya bir hesap almıştım, o günden sonra beşinci nesiller geldi. 4. nesil hesapların alım tarihi 11 Ağustos 03:20 suları. 04:55 gibi de üyelikler kapanmıştı.

Aslında farklı yönlerden kullanıyorum bu hesapları ama aynı zamanda ihtiyacı olan arkadaşlar için satışını da yapmaya karar verdim.

Listemdeki hesap sayısı: 52
(6 tanesi beşinci nesil)

Dördüncü nesil fiyatı: $10 - İlk 3 kişiye $7'dan vereceğim
Beşinci nesil fiyatı: $7

Notlar:
-Hesapların güvenliği açısından hesap isimlerini konuya yazamıyorum ama ödeme yaptıktan sonra size listeden rastgele 3 farklı hesap ismi vereceğim istediğinizin şifresini size göndereceğim istediğinizi kullanabileceksiniz böyle de bir imkan sunuyorum.

-Hesapların neredeyse hiçbiri köle değildir. (Seçeceğiniz hesapları kontrol edebilirsiniz.)

-Hesapları ödemeden sonra veriyorum. (Ticaret puanı yüksek kişilere önceden de verebilirim farketmez)

Satıştan sonra sonra ticaret puanı verirseniz sevinirim :)

Wmaracı konum

Webmastersitesi konum

Fuub konum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5