İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık İndirim Kodları

fat0314

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elimde hepsiburada sitesinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sağlayan kodlar bulunmaktadır.Kod şeklinde vereceğim ürünü sepete attıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kodu girip kullan dedikten sonra kullanabilirsiniz.Kampanya içinde kargo yoktur ama yanlış hatırlamıyorsam visa kartı olanlar için kargo bedava seçeneği mevcuttur.

Kampanya ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri ile Avea hariç GSM operatör sözleşmeli ürünler ve TL yükleme hariç ürünlerde geçerlidir.Ödeme yöntemi olarak PAYPAL ve HALKBANK ( Eft ve Havale) kabul ediyorum.İhtiyacı olanlar lütfen pm ile irtibata geçsinler.

Ayrıca elimde 2 adet cinemaximum kodu bulunmaktadır 2 adet için 10 TL istiyorum.İhtiyacı olanlara coca cola kodu bulunur 100 adet için 10 TL isityorum.Güven ile ilgili sıkıntınız olmasın.Her türlü konu için pm lerinizi bekliyorum.Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5