İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Jenerik ve Adsense Alınabilecek Site

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Site Adresi: Trendbilgi.Net
İstenilen Fiyat: 40 Türk Lirası
Sitenin Aylık Getirisi: -
Sitenin Kategorisi: Genel
Günlük Tekil Hit Sayısı: Döneme göre değişir (en az 100 - en çok 600 hiti oldu) - güncel
Site Analiz Bilgileri: 1020 index-63 görsel index-alexa earth 1,906,xxx -
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır(bir süre idare ederiz)
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Hayır

- Üzerindeki özel tema haricinde tema klasörü içerisinde lisansı olarak 2 adet + 1 adet özel tema barındırır. Alacak arkadaşlar adsensede hiçbir sıkıntı çekmeyeceklerdir, adsense rahatlıkla alınabilir. İçerik akabinde domain jeneriktir ve her yöne çekilebilir(oyun,kadın,moda,çocuk,bebek,yemek tarifleri),

- Üzerindeki lisanslı temalardan bir tanesi Trendblog temasıdır ve Lisans Problemi(patlama gibi) YOKTUR. 2 temanın toplam maliyeti 50 TL'dir,

- Şuan kullanımda olan mavi tema özel bir temadır. Kimseye dağıtılmamış akabinde satılmamıştır. Alıcı isterse 100 lira karşılığında tema alıcıya hibe edilebilir. Alıcı kendi lisanslar istediği kadar kişiye istediği fiyattan satar. 1 kişiye lisanslayıp satma işlemi yapılmayacaktır. Alacak kişi temanın tüm haklarına sahip olacaktır.

- Kullanımda olan tema veya diğer temalara ek olarak sponsor 150x150 bannerları eklenebilir. 4 adet eklenecek kutu sayesinde aylık sadece bu kutu reklamlar sayesinde 50 lira elde edilebilir,

- Kullanımda olan tema veya diğer temalara footer alanına reklam linkleri eklenebilir ve aylık 5 ila 50 lira arasında kazanç sağlayabilir,

- Siteden hiçbir şekilde link çıkışı işlemi yapılmamıştır(ki bu bir artıdır),

- Sitede kimseye reklam verilmemiştir(ki bu bir artıdır),

Not : Kabaca bir hesap yapılırsa eğer;
+ 79 adet özenli, Türkçe karakterlere özen gösterilmiş ve özgün içerik(79 TL),
+ Trendblog Teması(25 TL),
+ Diğer ücretli alınan tema(25 TL).
Yukarıdaki hizmetler sonucu sitenin ederi 129 TL'dir. Ancak bu fiyat indirim ile birlikte 40'liraya çekilmiştir ve daha da indirilmeyecektir. Siteyi alacak kişinin bu işi devam ettirmesini istiyorum. Bu yüzden fiyat bu şekilde değerinde kalacaktır ve zaman zaman kendim de içerik ekleyeceğim için bir adet yazar hesabı tarafıma alacak kişi tarafından devredilecektir. Eğer alıcı istemezse içerik eklemeyedebilirim. Aksi hâlde yardımcı olabileceğim konular şuanki konuların devamı olarak nitelendirilebilir(ücret karşılığı beklemeden sadece sistem yürümesi için). Şuanki temayı tamamen devretmek istememin sebebi;*****e düşürülmesinden korkmamdır. Bunun yerine bu site ile ünlenebilir ve alıcı kişi ileride cüzzi miktarda daha iyi fiyatlara ve daha geniş bir kitleye bu ürünü pazarlayabilir. Müşteri yerine bir site açmış, içeriği eklemiş ve adsense sahibi olmuş değilim bu fikri devam ettirecek birini arıyorum.

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Kardeş sitene bana uyar bende asker den yeni geldm bana 1 hfta tanirsan alirim
Suan telden giriyorum ıstersen çağrı at konusalim 0542 822 01 07

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5