İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Kullanılmamış Seiko Saat

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bencillik yapmamak için çekildim arkadaşıma biraz kafam kızdı kendisi değilmiş diğer arkadaşında amacını öğrendim hoşuma gitti ben o yüzden cekildim başka açık arttımalarda inş kapışırız. :)

S

sasu

Misafir
valla saati alıcak kişi ben değilim kendisi Zzzzz su an 10 gibi gelir devam eder dayanamıyorum uyuycam bakalım sonuç ne olucak 400 den 1 lira fazla vermem verdirmem eminönü yakın :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sasu yanlıs anlasılmadan kızdırdın beni bak ne hale geldi durum arkadasın olmasa yapacagımı biliyodum :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hehe sagol.. Satan arkadaş tanışımız sağlam arkadaştır çok iş yapan var onla mal sağlamdır.

S

sasu

Misafir
arkadaşlar ufak bi açıklama yapmak zorunda kalacağım ben sasu değilim onun arkadaşıyım. kendisi benden habersiz 400 ytl teklif vermiş. benim son teklifim hemen al fiyatıydı.

şimdi sasu yla görüşeceğim çünkü saati alacak kendi alacak gibi gözüküyor.benim son teklifim fatihle msn le konuştuğumuz gibi 225 ytldir.

eğer hemen al fiyatından sonra açık arttırma devam ettiyse lütfen kesilmesin devam etsin. ama hemen al fiyatını söylemiştim artırmanın devam etmesi çok garip geldi.

son olarak ben sasu değilim ve fatihle msnden konuştuk.hemen al fiyatı son teklifimdir.

edit: bu arda niyetimi bilip anlayışlı davranan kişilere ( GLadiatoR Sycho ) çok teşekkür ederim yapılması zorunlu olmayan bişeyi arkadaşlar yaptı sağolsunlar.tekrar teşekkürler

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne olacak bu milletin hali bilmiom yeri burası değil ama kime güvenip kime güvenemeyeceğim konusunda çok kararsız kaldım. hep darbe olur mu bi insana. sözler havada uçuşup sonrası boş olur mu????....

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Açık artttırma normalde bitmiş sasunun arkadaşı erkanın hakkdır. Fatih gelir ilginir umarım herkese iyi çalışmalar..

F

fatihhk

Misafir
Arkadaşlar burda ne olmuş vallahi anlamadım.
Biz Erkanla önceden tanışırız. Fakat buradaki üyeliği kapatılmış. Zaten MSN listemde olanlar bilirler orayada yazmıştım "Satılık seiko saat" diye.
Erkan görmüş ve dediki ben saati almak istiyorum. Bunun üzerine forumda yanlış anlaşılma vs. olmasın diye kendisinden bi arkadaşı vasıtasıyla mesaj yazmasını istedim.
"sasu" nickli arkadaş, arkadaşıymış ve ona yazdırdı hemen alla alıyorum diye.Bende mesajı okudum ve daha sonra çıktım ama burada ne olmuş anlamadım. Asıl bana açıklama yaparmısınız:)
Açık artırmalarda kişi gelir hemen al la alır gider.
Burada niye devam edildi, Hemen al'la alınana kadar bu kadar teklif verecek arkadaş niye tekliflerini vermemişti vallahi anlamadım:D
Şu üç günlük dünyada birbirimizi kırmayalım. Bu saat Erkan'ın hakkıdır herkesin gördüğü gibi. Ama çok istiyorsanız saat işine gireyim:p

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hehehe başka bir olay vardı ondan coşturdum ben :) Saat erkanın hakkıdır hemen al fiyatından iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5