İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık kurumsal hesaplar 1000tl

orcunemredag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar facebook kurumsal hesap temin edilir.Hesaplar 0 olup satış yapıcagınız domainin bana ulaşmasıyla beraber 2-3 gün içerisinde aktif olacaktır.

Facebook Türkiye'ye Almanya birimi bakmakta denetimler son derece sıkıdır.Malumunuz üzere şu sıralar bir çok hesap patlamakta ve yeni hesap almakta imkansız hale gelmektedir.Satıcağınız ürün kesinlikle replika telefon yada cinsel ürün olmamalıdır.Bitkisel ürünlerde(zayıflama vs) sitede altadıcı unsur ünlü resmi gibi şeyler olmadığı sürece çıkılabilirsiniz.İlk üç gün boyunca vericeğiniz domainin dışına çıkmadan ilk üç gün için günlük en az 40 euroluk harcama yapmak zorundasınız.İlk üç günden sonra da istediğiniz domaini eklersiniz fakat kontroller random olduğu için reklam kurallarına uyulmaması durumunda hesap anında patlar.Aylık bütçeniz en az 1200 euro olmak zorunda.Bu şartlara uymanız durumunda hesapta kesinlikle bir sıkıntı olmaz.

Gerekli olan şey sadece hesabın onaylanması için bir adet ücretli mail hesabı(hotmail,yandex vs kesinlikle olmaz) ve reklam çıkacağınız domain.(domainde yönlendirme olmamalı).

Unutmayın ki tüm bunları sizin mağdur olmamanız için yazıyorum.Facebook un şuan da Türkiye ye koşmuş olduğu şartlar bunlar ve departmanda ki sorumlu kişiler kesinlikle taviz vermiyor.İletişim için pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi