İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık MP3/Şarkı Sözü/Klip scripti. (www.musicmax.biz)

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
musicmax.biz de haziran'ın 15lerinde yenilenme olacağından (bu scripti kullanmayacağız) mevcut scriptini satmayı kararlaştırdım. bunun için scripti elden geçirip şarkı sözü desteği koydum.

- PHP & MYSQL
- Tamamen tarafımdan kodlanmıştır. (Sadece site önerme kısmı phpsiterecommender isimli freeware scriptten yararlanılmıştır.)
- Detaylı admin paneli
- SEO Friendly linkler
- İletişim bölümü (panelden okuyabilme)
- Maillist özelliği
- Haber bölümü (panelden ekleme/silme vb.)
- Duyuru, reklam alanlarını include dosyalarından çekiyor. Bütün sayfalarda gösterilmesi için bir dosyayı düzenlemeniz yeterli.

Script alana ömür boyu destek.
İsteyenlere kurulum bedava.
Dreamweaver yada frontpage ile tasarım yapmasını bilen herkes çok kolay tasarım entegre edebilir. (Yinede yapamazsanız ben yapıyorum.)

Script DEMO:
http://musicmax.fastdown.org/

ADMIN PANEL DEMO:
http://musicmax.fastdown.org/admin.php
(Şifre: 123456)

Fiyat: 150 YTL
Sadece EFT/Havale kabul ediyorum.

İlgilenenler;
MSN: [email protected]
Mail: [email protected]
yada Özel Mesaj ile.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bir şey söyliyeceğim bende bu tür script yaparken hep araya Ğ koyuyorum. Hep unuturum Ğ ile başlayan bir isim veya herhangi kelime olmadığını :)

kaldır istiyorsan.

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
bir şey söyliyeceğim bende bu tür script yaparken hep araya Ğ koyuyorum. Hep unuturum Ğ ile başlayan bir isim veya herhangi kelime olmadığını :)

kaldır istiyorsan.

Aslında haklısın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi