İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık msn sitesi yok böyle bir site! (Sadece bugün için ACİL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Donnie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script marez'dir script tamamen çalıntıdır.
böyle scriptleri marez'den alıpta ben yazdım veya arkadaşım yazdı diyen kişiler Allah'indan bulsun hiçmi emege saygınız yok sizin yüzünüzden internet alemleri düşüyor..

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen kimsin ya? ben satışı bitirmişim sen bana ne konuşuyorsun artis. Kanıtla bana çalıntı olduğunu? vvarez olduğunu?. Ben scripti zamanında r10 da kahraman nickli üyeden aldım. Kanıtlamanı bekliyorum aksi takdirde yönetimden banlanmanı isteyecem. Suçsuz yere iftira atmaktan.
Dekontları halâ duruyor. Sen kanıtlamazsan ben göstericem dekontu.

bu scriptle yaptığım satışlar(r10'da) da hiç böyle birşey olmadı. nedense bu forumda oluyor. Bu gareziniz mi bi kıskançlığın mı var arkadaş?
bundan sonra bu forumda satış kesinlikle yapmayacağım.
Böyle insanlar midemi bulandırıyor.

edit: ayrıca ben satışı günler öncesinden bitirdiğimi yazıyorum sen çıkmış bana masal okuyorsun. Dingil herif. Senin gibileri bu foruma alanları kınıyorum sen değil :mad:.

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Beni dolandırdığın günü unutmuyorum daha. Çok fazla konuşma benim dekontlarımda duruyor gösterirsem bir daha adım atamassın buralara

midenin bulanması için kendine bakman yeterli

edit: ayrıca ben satışı günler öncesinden bitirdiğimi yazıyorum sen çıkmış bana masal okuyorsun. Dingil herif. Senin gibileri bu foruma alanları kınıyorum sen değil :mad:.

Senin gibi çalıntı mal satanları suçlayanlar dingil oluyor değil mi. ?

Çok kişinin canını acıtmışsın.. o yüzden mesajlarında hal ve hareketlerinde dikkatli ol, kimseyi kötüleme kimseye kötü laf söyleme. Bu sözlerimide kulağına küpe yap

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sen kimsin ya? ben satışı bitirmişim sen bana ne konuşuyorsun artis. Kanıtla bana çalıntı olduğunu? vvarez olduğunu?. Ben scripti zamanında r10 da kahraman nickli üyeden aldım. Kanıtlamanı bekliyorum aksi takdirde yönetimden banlanmanı isteyecem. Suçsuz yere iftira atmaktan.

bu scriptle yaptığım satışlar(r10'da) da hiç böyle birşey olmadı. nedense bu forumda oluyor. Bu gareziniz mi bi kıskançlığın mı var arkadaş?

forum geneline yazıorsunuz kelimelerinize dikkat edin

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
trdownloadın dediklerinin dışında, 2-3 mesaj yazmış ve o mesajlarıda sadece size yazmış bir üye için koca forumu bir kelimede töhmet altına bırakmanız çok ayıp oluyor.....forumun ne suçu olabilirki.....
nedense bu forumda oluyor. Bu gareziniz mi bi kıskançlığın mı var arkadaş?

edit: Dingil herif. Senin gibileri bu foruma alanları kınıyorum sen değil :mad:.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

sattığın script kaç para arkadaş gel veriyim ben parasını scriptte istemiyorum, yeterki terbiyeli ve seviyeli konuş. 50-100 trl lik kıçı kırık bir script için bir sürü insana laf söyleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi