İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik neobux golden uyelik!!!

aytach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2010/01/05 tarihinde golden oldum ve bu 2011/01/05 tarihine kadar surucek.Ref alma+ref yenileme+Golden uyelik icin toplamda 165(birkac dolarda standard uyeyken atmistim onlari saymiyorum) dolar yatirim yaptim ve sadece bugune kadar accountumdan 2 dolar cektim.Golden oldugumdan beri duzenli bir sekilde hergun tikladim ve de excel de istatistik tuttum ciddi sekilde ilgilenen arkadaslar varsa gonderebilirim.Accountun onunde tam 11 ay golden uyelik var vede su anda 246 refim var.Satma nedenim su anki reflerle kazanicagim paranin memnun etmemesi aylik 25-30 dolar falan kar kalabilir.Ilk baslarda ultimate oldugumda aylik 400 dolar kazanmak gibi bir hayalle girdim bu ise,fakat ultimate +4000 ref yapmak icin bayagi bir para lazim o kadar yatirimi yapamiycak durumda oldugumdan accountu satmaya karar verdim.

Ilgilenen varsa bana ozelden ulassin accountu su anda oldugu gibi birakicam hic birsey cekmeden.Istedigim fiyat 100$.Odeme paypal ile kabul ediyorum.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ultimate de yapsan vaat ettikleri parayı kazanman garanti değil herşey onların 2 parmağı arasında genellikle o parmaklar o düğmeye gitmez..

gene de hayırlı satışlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi