İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Nokia E63 - Temiz

TUĞBERK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefon 22.10.2011 Tarihinde tarafımdan alınmıştır. 1 Yıl daha garantisi devam etmektedir.Satış Sebebim bir üst model telefona geçmemdir. Kozmetik açıdan hiçbir sorunu yoktur. Çok ufak kılcal bir kaç çiziği vardır. Telefona iyi bakılmıştır. Alan arkadaşımızın gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir telefondur. (Yalnızca Garanti Belgesi kayıptır. Fatura ile birlikte götürdüğünüz zaman imei kodundan bile garantisini yaptırabilirsiniz. Sorun çıkarmaz.)
Telefon ile birlikte gönderilecekler ;
* Orijinal Nokia Şarj
* Nokia E63 Kutu
* Orijinal Nokia E63 Kulaklığı
* Orijinal Nokia DataKablosu - (para verip almıştım, kutudan çıkmaz)
* 1 GB Hafıza Kartı
* Fatura
* Orijinal Nokia Kırmızı(Ruby) Kapağı
* Koruma Kılıfı

Ürünün İlan Adresi ; GittiGidiyor

Telefonun Özelliklerini Bulabileceğiniz adres ;Özellikler

Multi Konudur

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Aynen ama benim ki para etmez şu an ekranı silerken içine su kaçtı pirince koydum sağlam ama kozmetik açıdan su izcikleri var... :(

ama iyi telefon ha duvara çarpıyorum bişi olmuyo geçen sabah bi kalktım sürekli tuş kilidi açılıp kapanıyor dedim içine 3 harfli kaçmış kapağını açıp bi yere çarptım düzeldi :D :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5