İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Online Okey - 101 Sistemi -Örnek:OkeyGarden.net 101batak.net - Sirnakokey.net

doomcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb. Arkadaşlar...
Elimde bulunan 101 ve okey oyunu sistemi Tüm Kodları Noter Tarafından onaylatılmış olup Tamamen Tarafımızca kodlanmıştır...
Tüm Hakları Bize Aittir..

Sistemin aynısı şuan da;
101Batak.net - SirnakOkey.net - OkeyGarden.net .. Gibi Sayılı sitelerde bulunmaktadır. Zaten bu sistemin aynısını ve sağlam halini hiçbir yerde bulamazsınız, varsa bile Çok pahalıya Satıyorlardır.

Not: Bu Tür Sistemlerin marezi falan olmaz Çünkü oyunu biz kendimiz yazdığımız için Proje dosyaları da bizde olduğundan Her Müşterimizin sunucusuna ve sitesine göre gerekli ayarlar yapılacaktır.
Dolayısıyla bir Sahtekârlık söz konusu olamaz...
Her Müşteriye özel Görsel Değişmeler yapılacaktır ama sonuç itibari ile sistem gene aynı çalışma mantığı falan oyun...

oyunu incelemek isteyenler arkadaşlar yukarıda ki verdiğim sitelere girip üye olarak oyunu inceleyebilirler..
Oynamayı bilmeyen arkadaşlar Nasıl Oynanır? Kısmından Oyunun Kullanımı Hakkında bilgi Alabilirler..
bunun yanı sıra Aşağıda ekran görüntüleri mevcut.
siz görüntüye bakmayın bence. en iyisi girin test edin.

şunu da hatırlatmak isterim.
.exe li 101 ve okey sistemini oyun dünyasında hizmet veren sayılı siteler vardır... bunların bir çoğu da bozuktur...
size vereceğim bu oyun Çok yaygın ve tutulan bir oyun sistemidir..
Dolayısıyla Tüm Millet o sisteme alıştığından diğer sitemler yani java tarzlı sistemler onlara pek çekici gelmiyor veya alışık olmadıklarından oynayamıyorlar.. dahası Java sistemli oyunlar kullanıcıları oyuna girebilmek için çok fazla yoruyor ve hiçte kullanışlı değil. bunun yanı sıra sisteme girişte veya oynarken ağırlaşmalar çok fazla. Fakat bu sistem çok rahat ve hızlı bir kullanıma sahiptir. Kullanıcıyı yormadan en iyi şekilde oyun oynayıp sohbet etmesine olanak sağlıyor...
lafı fazla uzatmayalım..

Eğer Almayı düşünen arkadaşlar varsa..
(+) Size Özel WEb sitesi
(+) Size özel Tasarlanmış 101 - Okey oyun sistemi (her müşteri için Farklı Görsellik uygulanacaktır.)
(+) Size özel Domain(alan Adı)
(+) siteye uygun web hosting
(+) 7/24 Teknik Destek imkânı

Verilecektir....

" Arkadaşlar Oyun ile web sitesi ayrı çalışmaktadır."
Yani biz zaten size Web sitesinin barına bilmesi için alan vermekteyiz.
ama oyunun barınacağı sunucu müşteri kendisi ayarlar..
bunun yanı sıra isteyen arkadaşlara uygun fiyata bu hizmet de sağlanır.
Bunun için PM atmanız veya bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eğer ben kendim ayarlarım diyorsanız..:
Oyunu barındırmanız için gereken kiralık sunucu Ortalama:
Türkiye sunucuları için:
1 GB Ram
1 Mbit Hat
Gereklidir...
Fakat bu özellikler oyuna olan katılıma göre değişmektedir.

Bazı arkadaşlar için Tekrar Söylüyorum bizim Hakkarim.net ile hiçbir Bağlantımız Yoktur.
Bu sistem tamamen tarafımızca sıfırdan kodlanmış olup ve tüm kodları da Noterden onaylatılmıştır..
isteyen arkadaşlara PM olarak bi kaç sayfasının ekran görüntüsünü atabilirim.

Lütfen Almayı düşünen arkadaşlar Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizimle irtibat kursunlar..

Not: Fiyatlar çok uygun + duruma göre pazarlık payı mevcuttur...

Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra.
anlaşma Lafla Değil, Yazılı olacaktır. ve yapılan anlaşma noter tarafından onaylatılacaktır..
sistem ile ilgili %100 Garanti veriyorum...

EskiYaprak internet Hizmetleri
DiLSAZ OKTAY
Tel: 0544 535 96 75 - 0506 472 96 64
Firma: 0322 432 93 75
MSN: [email protected]

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE FİYATLAR SABİTLENMİŞTİR..​

(+) Size Özel WEb sitesi
(+) Size özel Tasarlanmış 101 - Okey oyun sistemi (her müşteri için Farklı Görsellik uygulanacaktır.)

Bu Özellikler Dahilinde Fiyatlarımız şöyledir;

Peşin Fiyatı: 15.000.00 TL

Her Türlü Kredi Kartına Taksit imkanı vardır...

Taksitli Fiyatı: 18.000.00 TL / 12 = 1.500.00 TL

Sadece Okey sistemi:

Peşin Fiyatı: 3.000.00 TL
Taksitli Fiyatı: 3.800.00 TL / 12

Sadece 101 Sistemi:
Peşin Fiyatı: 10.000.00 TL
Taksitli fiyatı: 11.800.00 TL / 12

Ekran Görüntüleri:

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Biraz daha tamamlayıcı olsanız diğer forumdaki gibi boş pm trafiği yaşanmaz gibime geliyor. İlgilenen mutlaka çıkacaktır(popüler bir alan) fakat bu kişiler için öncelikli önemli olan 2 nokta var: fiyat ve sistem gereksinimleri. Bunları konuya eklerseniz hem siz hemde ilgilenenler zaman kaybına uğramaz

doomcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz daha tamamlayıcı olsanız diğer forumdaki gibi boş pm trafiği yaşanmaz gibime geliyor. İlgilenen mutlaka çıkacaktır(popüler bir alan) fakat bu kişiler için öncelikli önemli olan 2 nokta var: fiyat ve sistem gereksinimleri. Bunları konuya eklerseniz hem siz hemde ilgilenenler zaman kaybına uğramaz

Sistem Gereksinimleri zaten konuda mevcut..
bunun dışından şuan kesin bir fiyat belirtmek istemiyorum..
Çünkü konuda da belirttiğim gibi.
duruma göre pazarlık payı vardır dedim..
o yüzden..
direk bi fiyat söylemek istemiyorum..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kesin bir fiyat belirtmek istemiyorum diyorsun herkese ayrı ayrı mı fiyat veriyorsun örneğin ba dediğin 25.000 TL gibi.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
program konusunda teknik detay alabilirmiyim ( hangi programla yazılmış vs vs. gibi teknik detay gördüğünüz konuları pm atabilirmisiniz )

doomcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ce: Satılık online 101-Okey Sistemi

kesin bir fiyat belirtmek istemiyorum diyorsun herkese ayrı ayrı mı fiyat veriyorsun örneğin ba dediğin 25.000 TL gibi.

Benim Konu da Fiyat vermeme Nedenim;
sistemin SAtış durumunun değişmesinden kaynaklanıyor.
örnek verecek olursam.
MEsela bi arkadaş geliyor...
" Bana sadece Okey sistemi lazım" diyor
bir başkası geliyor.
"ben oyunda ...vs gibi özelliklerin de olmasını istiyorum" diyor
Daha sonra
"eğer 3 tane alırsak fiyat ne olur"
Gibi bir çok değişik fikirde arkadaşlar geliyor...
o yüzden ben konu da kesin bir fiyat belirtmek istemiyorum.
o yüzden benden isteğiniz neyse onu bana iletin bende ona göre size bir fiyat çıkarayım.
Dediğim Gibi Duruma göre Pazarlık payı vardır..

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
r10'da açmış olduğunuz konu http://www.r10.net/script-satisi/33...istemi-ornek-101batak-net-sirnakokey-net.html

öncelikle bu sistemi almak isteyen arkadaşlar bu konuya bir göz atsınlar, ikincisi yazdıklarınızda çok büyük tutarsızlıklar görüyorum belkide bana öyle geliyor, kendimiz yazdık diyorsunuz daha başka sitelerde bulunan özellikle hakkarim.net'te bulunanları gösteriyorsunuz.ve bununla da kalmayarak şöyle bir şey yazmışsınız :

Zaten bu sistemin aynısını ve sağlam halini hiçbir yerde bulamazsınız, varsa bile Çok pahalıya Satıyorlardır.

Size ait olan ve sizin üstünüzde resmi kayıtlı bulunan bir oyunu sizden başkası satamaz bu bir, ikincisi sizin olan ürünü sizden nasıl daha fazla paraya satıyorlar ?, üçüncüsü bu sistem size aitse nasıl oluyorda hakkarim.net'in (esas) sahibi öğretmen ve sizin hakkınızda yasal dava açma girişiminde bulunuyor _?
ve kendi serverınız veya hostunuza sistemi kurarak yayınlarsanız bizim gibi alıcıların içini rahatlatmış olursunuz unutmadan noterden de almış olduğunuz belgeyi de paylaşırsanız memnun oluruz

doomcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık Online Okey - 101 Sistemi - Örnek: 101batak.net - Sirnakokey.net

r10'da açmış olduğunuz konu http://www.r10.net/script-satisi/33...istemi-ornek-101batak-net-sirnakokey-net.html

öncelikle bu sistemi almak isteyen arkadaşlar bu konuya bir göz atsınlar, ikincisi yazdıklarınızda çok büyük tutarsızlıklar görüyorum belkide bana öyle geliyor, kendimiz yazdık diyorsunuz daha başka sitelerde bulunan özellikle hakkarim.net'te bulunanları gösteriyorsunuz.ve bununla da kalmayarak şöyle bir şey yazmışsınız :

Zaten bu sistemin aynısını ve sağlam halini hiçbir yerde bulamazsınız, varsa bile Çok pahalıya Satıyorlardır.

Size ait olan ve sizin üstünüzde resmi kayıtlı bulunan bir oyunu sizden başkası satamaz bu bir, ikincisi sizin olan ürünü sizden nasıl daha fazla paraya satıyorlar ?, üçüncüsü bu sistem size aitse nasıl oluyorda hakkarim.net'in (esas) sahibi öğretmen ve sizin hakkınızda yasal dava açma girişiminde bulunuyor _?
ve kendi serverınız veya hostunuza sistemi kurarak yayınlarsanız bizim gibi alıcıların içini rahatlatmış olursunuz unutmadan noterden de almış olduğunuz belgeyi de paylaşırsanız memnun oluruz

Hocam…
öncelikle ilginiz için Teşekkür ederim.
Fakat benim aynısından kastım şu;
Yani Bu tarz mantıkla çalışan 101 - okey sisteminden bahsediyorum.
Genel olarak bu mantıkla çalışan sistem sayısı sayılıdır.
2. bir konu: oyun hakkarim.net ile hiçbir bağlantısı yoktur.
kodlama bile farklı bunun yanı sıra görsellik ve çalışma mantığı benzerliği vardır.
bunun dışında bi şey yok.. + Bizim sistemin tamamen aynısını bulamazsınız..
bunun yanı sıra dediğim gibi Hakkarim.net ile bizim sistem de tamamen aynı değildir...
şunu da belirtmek isterim bu tür sistemlerin marezi olmaz...
çünkü bunun marezi olabilmesi için bu sistemin proje dosyalarının ele geçirilmesi lazım bu da imkansız denilecek kadar cuzi ihtimal...

Noter bilgileride en kısa zamanda taratıp bi kaç sayfasını yollarım özel PM olarak...

doomcode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YOĞUN İSTEK ÜZERİNE FİYATLAR SABİTLENMİŞTİR..​

(+) Size Özel WEb sitesi

Bu Özellikler Dahilinde Fiyatlarımız şöyledir;

Peşin Fiyatı: 15.000.00 TL

Her Türlü Kredi Kartına Taksit imkanı vardır...

Taksitli Fiyatı: 18.000.00 TL / 12 = 1.500.00 TL

Sadece Okey sistemi:

Peşin Fiyatı: 3.000.00 TL
Taksitli Fiyatı: 3.800.00 TL / 12

Sadece 101 Sistemi:
Peşin Fiyatı: 10.000.00 TL
Taksitli fiyatı: 11.800.00 TL / 12

yakupcevik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba; >>

Sistem Bilgidiğiniz gibi, standart (hakkarim.net tarzı) Okey Oyun Sistemidir.
Alacaklı Kişi varsa Komple Teslim Edilecektir.

KURULUM ÜCRETİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇEREK FİYAT ALINIZ.

Aylık Sunucu Ücreti: 350 TL'dir.
(Not: Her Ay Sunucu Ücreti Kesinlikle Alınmaktadır)

SATIŞTAKİ SİTELER;

Site1: www.gunesoyunalemi.com & www.gunesoyunalemi.net
Site2: www.yuzbirokey.com
Site3: www.okeybocegi.com

Satişi Yapan Firma: SHOW YAZILIM - www.showyazilim.com

Satiş İçin İletişim:

SHOW YAZILIM - İnternet ve Yazılım Hizmetleri
E-Mail: [email protected]
Yazılım ve Satiş Departman Sorumlusu;
Yakup ÇEVİK

Sistemin Resim Hali = http://showyazilim.com/SistemResim.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi